ШАНОВНІ КОЛЕГИ ТА СТУДЕНТИ!

 

Просимо підтримати петицію до Президента України за №22/079560-еп

 

Петиція до Президента України щодо недопущення руйнації системи коледжів та технікумів України

 

Просимо припинити руйнівну політику Уряду щодо технікумів і коледжів України

Автор (ініціатор): Гринчій Яна Володимирівна

Дата оприлюднення: 26 листопада 2019

Уряд України та Верховна Рада України ІХ скликання продовжує реалізацію злочинної програми з руйнації інтелектуального капіталу держави – освіти України.
На сьогоднішній день приймаються Урядом та схвалюються Верховною Радою України Програми дій, які позиціонують фахову передвищу освіту з професійно-технічною освітою, як одну ланку освіти – професійна.
Поєднання цих двох ланок освіти в одну – не відповідає нормам Європейського освітнього простору, не підкріплено економічними та соціальними показниками і сприяє збільшенню відтоку трудових ресурсів за кордон.
Ці два складники освіти не є тотожними і мають чітке розмежування, яке вже закріплене чинними законодавчими актами, що прийняті Верховною Радою України, зокрема, Законами України «Про освіту» та «Про фахову передвищу освіту».
Прийняттю цих законів передували чисельні Парламентські слухання, консультації та обговорення на профільному комітеті ВРУ з залученням установ та організацій причетних до надання освітніх послуг і громадськості. 
Злиття фахової передвищої освіти з професійно-технічною освітою не тільки зруйнує систему підготовки фахівців у технікумах та коледжах, знищить ступеневість в освіті, а й відкине процес реформування системи освіти в Україні до 2014 року.
Шановний пане Президенте України, просимо Вас втрутитись особисто та припинити руйнівну політику Уряду щодо технікумів і коледжів України та сприяти щонайшвидшій імплементації Закону України «Про фахову передвищу освіту»

 

ПЕРЕЙТИ ДО ПЕТИЦІЇ

 

 

Пошук

Методичний кабінет

Абітурієнту

Підготовка до ЗНО

Методичні матеріали

Відео: історія коледжу

Викладачам

Пам'ятаємо загиблих в АТО

Календар: свята та події

Календар свят і подій

Посилання

Наші партнери

Яндекс.Метрика