Розклад занять

на понеділок, 21 січня 2019 року      Білий тиждень

 

Група

Пара

Предмет

Викладач

Ауд.

 

Л-140

Лхл-141

Т-159

1

Хімія

Кукса

С.П.

39

2

Іноземна мова

Колісніченко

Н.А.

4

3

Громадянська  освіта

Синявський

В.І.

43

4

Біологія і екологія

Зілінська

Т.Л.

40

 

М-198 Мх-199

1

Українська література

Радчук

В.В.

17

2

Громадянська  освіта

Синявський

В.І.

43

3

Біологія і екологія

Тимощук

О.В.

10

4

Захист Вітчизни

Голомбієвський

В.А.

7

 

Ткт-160

1

Фізкультура

Латюк 

А.А.

 

2

Фізкультура

Латюк 

А.А.

 

3

Фізика і астрономія

Чигрин

В.В.

31

4

Соціологія

Дуденко

О.В.

М 8

 

А-124

1

Фізика і астрономія

Бей

В.М.

45

2

Зарубіжна  література

Радчук

В.М.

М 2

3

Фізкультура

Антонова

Л.Л.

 

4

Українська література     

Рембалович

В.А.

38

 

Е-122

1

Українська література     

Рембалович

В.А.

38

2

Фізкультура

Антонова

Л.Л.

 

3

Хімія

Кукса

С.П.

39

4

Фізика і астрономія

Чигрин

В.В.

31

 

Ф-119

1

Хімія

Зілінська

Т.Л.

40

2

Українська література

Радчук

В.В.

17

3

Захист Вітчизни

Голомбієвський

В.А.

7

4

Іноземна мова

Колісніченко

Н.А.

13

 

П-120

1

Безпека життєдіяльності

Волошин

П.Ф.

М 11

2

Фізкультура

Замега

О.В.

 

3

Українська література     

Радчук

В.В.

17

4

Хімія

Тимощук

О.В.

10

 

Ю-140

1

Математика

Савчишина

Е.А.

36

2

Фізика і астрономія

Пінчук

О.М.

29

3

Безпека життєдіяльності

Волошин

П.Ф.

М 11

4

Зарубіжна  література

Радчук

В.М.

17

 

Ю-141

1

Фізика і астрономія

Пінчук

О.М.

29

2

Українська мова

Рембалович

В.А.

38

3

Зарубіжна  література

Радчук

В.М.

М 2

4

Безпека життєдіяльності

Волошин

П.Ф.

М 11

 

ФВ-113

1

Всесвітня історія

Синявський

В.І.

43

2

Хімія

Зілінська

Т.Л.

40

3

Фізкультура

Синельникова

Т.В.

 

4

Громадянська  освіта

Синявський

В.І.

43

 

 

Розклад занять

на понеділок, 21 січня 2019 року      Білий тиждень

 

 

Л-238 Лхл-239

1

Іноземна мова

Колісніченко

Н.А.

4

2

Фізика

Чигрин

В.В.

31

3

Основи правознавства

Богун

С.А.

8

4

Інформатика і обчислювальна  техніка

Єрмоленко  

Р.В.

М 12

 

М-296

1

Немає

 

 

 

2

Фізичне виховання

Шеремет

С.Л.

 

3

Заг. електротехніка з осн. електроніки

Бей

В.М.

45

4

Іноземна мова

Барбелко

Н.С.

 

 

Мх-297

1

Іноземна мова

Барбелко

Н.С.

13

2

Заг. електротехніка з осн. електроніки

Бей

В.М.

45

3

Фізичне виховання

Шеремет

С.Л.

 

4

Нарисна геометрія та інженерна графіка

Пишинська / Панарін

37 / 32

 

Т-257

1

Фізичне виховання

Антонова

Л.Л.

 

2

Технічна механіка

Андрійчук

І.І.

46

3

Осн. обробки  матеріалів та інструмент

Рішан

В.Р.

М 4

4

Основи правознавства

Богун

С.А.

8

 

Ткт-258

1

Технічна механіка

Андрійчук

І.І.

46

2

Основи правознавства

Богун

С.А.

8

3

Нарисна геометрія та інженерна графіка

Пишинська / Панарін

37 / 32

4

Вища математика

Чайло

В.М.

36

 

А-223

1

 

 

 

 

2

Вища математика

Чайло

В.М.

36

3

Бухгалтерський облік

Андронюк

Н.І.

М 6

4

Культурологія 

Марковський

Б.В.

М 14

 

Е-221

1

 

 

 

 

2

Безпека життєдіяльності

Волошин

П.Ф.

М 11

3

Соціологія

Дуденко

О.В.

М 8

4

Бухгалтерський облік

Андронюк

Н.І.

М 6

 

Ф-218

1

Статистика

Сачук

Н.В.

юр.корп.

2

Інформ. системи і технології у ФКУ

Сачук

Н.В.

юр.корп.

3

Іноземна мова

Колісніченко

Н.А.

13

4

Фізичне виховання                                       

Шаверська

О.В.

 

 

П-219

1

Осн. програмування  та алгоритм. мови

Куропаткін

С.Г.

М 12

2

Офісне програмне забезпечення

Тростянський

Б.Г.

М 17

3

Математичний аналіз

Чайло

В.М.

36

4

 

 

 

 

 

ФВ-212

1

 

 

 

 

2

Фізіологія людини

Тимощук

О.В.

10

3

Теорія і методика фізичного виховання

Шаверський

В.К.

4

4

Спортивно - педагогічне вдосконалення

Шаверський / Замега

 

 

Ю-239

1

Теорія держави і права

Посудевський 

В.Ц.

 

2

Конституційне право зарубіжних  країн

Ковальчук        

О.І.

 

3

Основи бухгалтерського обліку

Сачук

Н.В.

 

4

Історія держави і права України

Казміна

О.В.

 

 

 

Розклад занять

на понеділок, 21 січня 2019 року      Білий тиждень

 

 

Л-336

Лхл-337

1

Фізичне виховання

Замега

О.В.

 

2

Лив. вир-во чорних і кольорових металів

Нікітов

А.В.

М 9

3

Обладнання ливарних цехів

Нікітов

А.В.

М 9

Лхл-337

4

Технол. та оснащення худ. та ювелір. литва

Михайлівська

О.М.

М 9

 

М-394

1

Гідравліка та основи теплотехніки

Кореновський

В.В.

М 18

2

Іноземна мова

Барбелко

Н.С.

13

3

Технологія хімічного машинобудування

Кореновський

В.В.

М 18

4

 

 

 

 

 

Мх-395

1

Основи промислової технології

Клімова

С.О.

М 13

2

Технологія хімічного машинобудування

Кореновський

В.В.

М 18

3

Технічна механіка

Андрійчук

І.І.

46

 

Т-355

1

Фізичне виховання

Шеремет

С.Л.

 

2

Мет. верстати та автоматичні лінії

Істюнькін

В.А.

М 5

3

Технологія машинобудування

Рішан

Т.С.

М 14

4

Технологічне оснащення

Рішан

В.Р.

М 4

 

А-322

1

Казначейська справа

Шевчук

Т.С.

44

2

Казначейська справа

Шевчук

Т.С.

44

3

 

 

 

 

 

Е-320

1

Менеджмент

Кушнірук

О.Ф.

41

2

Маркетинг

Кушнірук

О.Ф.

41

3

Українська мова

Рембалович

В.А.

38

 

Л-435

1

Лив. вир-во чорних і кольорових металів

Нікітов

А.В.

М 9

2

Основи автоматизації виробництва

Єрмоленко  

Р.В.

М 8

3

Економіка, організація і планування вир-ва

Гнатишин

А.В.

35

 

М-492

1

Монтаж, випробування і ремонт М і А

Тарасюк

В.В.

М 16

2

Економіка, організація і планування вир-ва

Гнатишин

А.В.

35

3

Констр. і розрахунок машин та апаратів

Клімова

С.О.

М 13

 

М-493

1

Економіка, організація і планування вир-ва

Гнатишин

А.В.

35

2

Констр. і розрахунок машин та апаратів

Клімова

С.О.

М 13

3

Монтаж, випробування і ремонт М і А

Тарасюк

В.В.

М 16

 

Т-453

1

Технологія машинобудування

Рішан

Т.С.

М 14

2

Основи технології складального вир-ва

Рішан

В.Р.

М 4

3

Системи автоматизованого проектування

Василюк

Д.Г.

М 5

 

П-417

1

Проектний практикум

Тростянський

Б.Г.

М 17

2

Розробка WEB - застосувань

Якубовська

Л.Б.

33

3

Комп'ютерна бухгалтерія

Якубовська

Л.Б.

33

                                       

 

 

Ю-434

1

 

 

 

 

2

Судочинство в господарських судах

Ковтун

В.Б.

 

3

Цивільний процес

Кирилюк

О.В.

 

4

Організація юридичної служби на під-ві

Посудевський 

В.Ц.

 

 

 

Ю-435

1

Судочинство в господарських судах

Ковтун

В.Б.

 

2

Цивільний процес

Кирилюк

О.В.

 

3

Організація юридичної служби на під-ві

Посудевський 

В.Ц.

 

4

 

 

 

 

Пошук

Абітурієнту

Підготовка до ДПА

Пам'ятаємо загиблих в АТО

Методичні матеріали

Відео: історія коледжу

Викладачам

Календар: свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Посилання

Яндекс.Метрика