06 листопада на базі професійно-технічного училища № 4 відбулися змагання з настільного тенісу серед команд професійно-технічних училищ та коледжів м. Бердичева. Настільний теніс був заключним видом в програмі боротьби за головний приз міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - кубок.

В змаганнях взяли участь 5 команд, наш коледж, під керівництвом Латюка А.А., представляли Лащ Віталій (П-220), Павлов Андрій (ФВ-213) та Щербіна Костянтин (П-319). Наші хлопці провели чотири  гри, у всіх здобули перемоги та принесли шосту золоту нагороду в спортивну скарбничку коледжу.

Отже команди коледжу у всіх шести видах програми (міні-футбол, волейбол, пауерліфтинг, шахи, баскетбол, настільний теніс) здобули перемоги та вибороли 1 місце у загальнокомандному заліку. Таким чином «Бердичівський коледж промисловості, економіки та права» стає володарем кубку від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!