БЕРДИЧІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ ПРОМИСЛОВОСТІ, ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА

 

ВИТЯГ з ПРОТОКОЛУ №9

засідання Приймальної комісії коледжу

від 5 серпня 2016 року

 

1. Зарахувати з 01.09.2016 року на I курс денного відділення відповідно до обсягів державного замовлення в 2016 році вступників, які успішно здали вступні випробування і виконали вимоги до зарахування.

 

 

1.1. На спеціальність  017 «Фізична культура і спорт»:

 


п/п

ПІБ

1

Зиков Максим Вікторович

2

Олійник Назар Юрійович

3

Войтко Дар`я Анатоліївна

4

Рус Ілля Вікторович

5

Новотна Олена Сергіївна

6

Шпаківська Дар`я Володимирівна

7

Пашков Олег Юрійович

8

Сахнов Олександр Олександрович

9

Андрійчук Олександр Володимирович

10

Іващенко Дмитро Сергійович

11

Панасюк Назарій Вікторович

12

Ляшук Микола Андрійович

13

Шурабура Владислав Олександрович

14

Зимогляд Юрій Володимирович

15

Середа Дмитро Володимирович

16

Грабовський Василь Андрійович

17

Деркач Ангеліна Михайлівна

18

Вітюк Владислав Олегович

19

Горобець Дмитро Дмитрович

20

Гучанська Аліна Олександрівна

21

Благий Василь Валерійович

22

Ливицький Денис Юрійович

23

Косменюк Дмитро Володимирович

 

1.2. На спеціальність 051 «Економіка»:

 


п/п

ПІБ

1

Петрук Юлія Василівна

2

Гирін Олександр Вікторович

3

Колліна Аліна Русланівна

4

Кобилянський Вадим Валерійович

5

Петришин Дмитро Олександрович

6

Кіщук Назар Миколайович

7

Ружицький Олександр Валентинович

8

Пожидаєв Валерій Олександрович

9

Іщук Марія Володимирівна

10

Базилівський Віталій Вікторович

11

Кукіна Вікторія Євгенівна

12

Базилевський Микола Олександрович

13

Ковальчук Вадим Сергійович

14

Тихончук Вікторія Олександрівна

15

Бодарацький Борис Андрійович

16

Грищак Іван Сергійович

 

1.3. На спеціальність 071 «Облік та оподаткування»:

 


п/п

ПІБ

1

Смичок Анастасія Іллівна

2

Смірнов Ілля Дмитрович

3

Тичинський Олег Олександрович

4

Папірник Дарина Сергіївна

5

Липа Ілона Анатоліївна

6

Шевченко Авітала Костянтинівна

7

Білоус Аліна Олександрівна

8

Лівіцька Аліна Валентинівна

9

Антонюк Юрій Миколайович

10

Смірнова Юлія Русланівна

11

Духневич Діана Леонідівна

12

Прокоф`єва Дарина Сергіївна

13

Малиновська Аліна Сергіївна

14

Маляновська Анастасія Геннадіївна

15

Шафранська Карина Олександрівна

 

1.4. На спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»:

 


п/п

ПІБ

1

Тімкова Ірина Сергіївна

2

Стрільчук Даріна Вікторівна

3

Мерзлікіна Марина Юріївна

4

Рудніцький Вадим Михайлович

5

Нікітін Дмитро Ігорович

6

Олійник Вадим Ігорович

7

Безвинна Діана Олександрівна

8

Носанчук Дмитро Олександрович

9

Демчик Катерина Михайлівна

10

Костенко Анастасія Павлівна

11

Бока Марина Леонідівна

12

Нагорний Олександр Сергійович

13

Романюк Андрій Валерійович

14

Литвинюк Вадим Сергійович

15

Шпиталь Володимир Сергійович

16

Вітюк Данило Володимирович

17

Бичков Денис Дмитрович

18

Сінько Катерина Андріївна

 

1.5. На спеціальність 081 «Право»:

 


п/п

ПІБ

1

Галецький Павло Сергійович

2

Шуть Артем Олексійович

3

Борисова Любов Сергіївна

4

Павленко Марина Олександрівна

5

Орлюк Анастасія Олегівна

6

Мельник Валерія Анатоліївна

7

Невмержицький Володимир Сергійович

8

Ясельська Анастасія Вадимівна

9

Котенко Олег Вікторович

10

Галяс Володимир Леонідович

11

Уманець Олександр Олександрович

12

Горобчук Марина Валеріївна

13

Синицька Вероніка Володимирівна

14

Мельничук Ігор Святославович

15

Макаренко Анастасія Юріївна

16

Мазур Вадим Вікторович

17

Вернигора Марина Сергіївна

18

Апатова Марина Ігорівна

19

Білеуш Діана Олександрівна

20

Грига Анастасія Анатоліївна

21

Галунова Наталія Володимирівна

22

Слабик Анна Олександрівна

23

Папіровник Алла Сергіївна

24

Кирій Маріамна Іванівна

25

Лисинчук Діана Олександрівна

26

Зеленюк Юлія Вікторівна

27

Клименко Ігор Олександрович

28

Ганоль Сергій Олександрович

29

Сусол Альона Богданівна

30

Бортюк Микола Васильович

 

1.6. На спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення»:

 


п/п

ПІБ

1

Тригубенко Юлія Валеріївна

2

Голуб Роман Сергійович

3

Оленюк Василь Володимирович

4

Павицька Юлія Володимирівна

5

Гайдаманчук Едуард Олександрович

6

Переходкін Андрій Валерійович

7

Авдєєв Віктор Миколайович

8

Малашевич Ігор Валерійович

9

Надворний Максим Юрійович

10

Павлішин Марк Сергійович

11

Миколюк Владислав Олександрович

12

Драчук Дмитро Ігорович

13

Літвінчук Дмитро Володимирович

14

Євглєвський Андрій Сергійович

15

Блават Валентин Олександрович

16

Кузьменко Денис Валерійович

17

Венгір Вікторія Олександрівна

18

Барановський Сергій Сергійович

19

Кравченко Олександр Андрійович

20

Скорбатюк Владислав Володимирович

21

Файдищук Вадим Олександрович

22

Усач В`ячеслав Вадимович

23

Баламут Дмитро Олегович

24

Наумчук Богдан Вікторович

25

Косаківський Дмитро Юрійович

 

1.7. На спеціальність 136 «Металургія»:

 

1.7.1. Спеціалізація «Ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів»:

 


п/п

ПІБ

1

Гальміз Михайло Ігорович

2

Турочек Микола Михайлович

3

Хмельницький Богдан Олегович

4

Слончинський Олександр Олександрович

5

Горупай Геннадій Сергійович

6

Нікітін Максим Володимирович

7

Вигівський Ярослав Олександрович

8

Овчінніков Максим Вікторович

9

Яткевич Нікіта Русланович

10

Кравчук Вадим Анатолійович

11

Яремчук Яна Русланівна

12

Балла Олександр Сілардович

13

Орлов Тимофій Миколайович

14

Вінічук Олександр Миколайович

15

Добрянський Євгеній Олександрович

 

1.7.2. Спеціалізація «Художнє та ювелірне литво»:

 


п/п

ПІБ

1

Онипчук Віктор Сергійович

2

Єрмоленко Олексій Олегович

3

Ільчук Софія Юріївна

4

Іванова Аліна Олегівна

5

Стельмах Анастасія Олександрівна

6

Чайка Олександр Костянтинович

7

Мар`їна Юлія Олександрівна

8

Корнійчук Денис Андрійович

9

Захарчук Вячеслав Олександрович

10

Поліщук Євгеній Валерійович

11

Гончарук Дарія Валеріївна

12

Антонова Дарина Володимирівна

13

Карбовський Владислав Володимирович

14

Гаєвський Владислав Геннадійович

15

Фіщук Богдана Ігорівна

16

Павлюк Ілля Володимирович

17

Рой Іван Вячеславович

18

Слабик Микола Миколайович

19

Жаббаров Данііл Сейтназарович

20

Самойленко Роман Олександрович

 

1.8. На спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»:

 

1.8.1. Спеціалізація «Хімічне і нафтове машинобудування»:

 


п/п

ПІБ

1

Брижук Вадим Ігорович

2

Найдюк Сергій Вікторович

3

Ячменюк Владислав Олегович

4

Столяр Олександр Олегович

5

Петренко Назар Миколайович

6

Залюбівський Олександр Альфредович

7

Андреєв Дмитро Олександрович

8

Благий Дмитро Михайлович

9

Прокопюк Богдан Валерійович

10

Крищук Богдан Дмитрович

11

Семчук Ярослав Миколайович

12

Мельничук Денис Сергійович

13

Гуринчук Ярослав Валерійович

14

Ходаківський Андрій Володимирович

15

Гонишнюк Петро Юрійович

16

Горбань Владислав Сергійович

17

Бенеда Вадим Олександрович

18

Сущевський Богдан Анатолійович

 

1.8.2. Спеціалізація «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв»:

 


п/п

ПІБ

1

Сошкін Олег Олександрович

2

Сошкін Анатолій Олександрович

3

Ващенко Євгеній Олександрович

4

Коваль Дмитро Сергійович

5

Чугаевський Вадим Олександрович

6

Грібанов Максим Євгенійович

7

Коженьовський Ігор Юрійович

8

Пеньківський Владислав Олександрович

9

Давидчук Дмитро Олександрович

10

Горальський Олександр Владиславович

11

Тишкевич Олег Броніславович

12

Зайцев Микола Артурович

13

Сторожук Олександр Вікторович

14

Яремчук Павло Володимирович

15

Галабурда Валентин Вікторович

16

Космін Олександр Сергійович

17

Прокопчук Андрій Олександрович

18

Чарупа Руслан Віталійович

19

Галайко Вадим Павлович

20

Кравчук Роман Євгенійович

 

1.8.3. Спеціалізація «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях»:

 


п/п

ПІБ

1

Костюк Юрій Іванович

2

Лукашук Віталій Олександрович

3

Прачик Олександр Олександрович

4

Мельничук Дмитро Олександрович

5

Тозлян Валерій Геннадійович

6

Кебало Андрій Вікторович

7

Лисак Антон Леонідович

8

Кошовий Максим Олександрович

9

Ковальов Костянтин Вікторович

10

Усков Віталій Валерійович

11

Серпіянова Світлана Валеріївна

12

Оксентюк Вадим Валентинович

13

Біда Богдан Тарасович

14

Фурзіков Іван Вячеславович

15

Плюхін Владислав Андрійович

16

Денисюк Ілля Валерійович

 

1.8.4. Спеціалізація «Сучасні комп’ютерні технології в машинобудуванні»:

 


п/п

ПІБ

1

Годовний Олександр Сергійович

2

Грищук Андрій Олегович

3

Трохимчук Олександр Валерійович

4

Яроцький Вадим Іванович

5

Гунько Валерій Олегович

6

Волохань Євгеній Романович

7

Санжар Вячеслав Сергійович

8

Єрін Максим Федорович

9

Гапчин Назар Андрійович

10

Гринкевич Максим Вікторович

11

Цаплюк Богдан Юрійович

12

Сікорський Віталій Вікторович

13

Підвисоцький Денис Віталійович

14

Джигірей Дмитро В`ячеславович

15

Риштун Денис Сергійович

16

Білоусов Юрій Сергійович

17

Столярчук Богдан Вікторович

18

Ковбан Роман Олександрович

19

Мартинюк Віталій Юрійович

20

Радкевич Юрій Іванович

21

Гунько Богдан Вікторович

22

Базилівський Дмитро Вікторович

23

Зотько Дмитро Вікторович

24

П`ятківський Павло Володимирович

 

2. Зарахувати з 01.09.2016 року на вакантні місця ІІ курсу  денного відділення вступників відповідно до конкурсу сертифікатів ЗНО та вступників пільгових категорій, які успішно здали вступні випробування і виконали вимоги до зарахування.

 

2.1.На спеціальність 5.05040201 «Ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів»:

 


п/п

ПІБ

1

Омельченко Петро Дмитрович

 

2.2. На спеціальність 5.05050311 «Хімічне і нафтове машинобудування»:

 


п/п

ПІБ

1

Райко Вадим Сергійович

 

2.3. На спеціальність 5.05050302 «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях»:

 


п/п

ПІБ

1

Булованчиков Денис Андрійович

 

2.4. На спеціальність 5.05010301 «Розробка програмного забезпечення»:

 


п/п

ПІБ

0

0

 

2.5. На спеціальність 5.03050901 «Бухгалтерський облік»:

 


п/п

ПІБ

1

Березінська Наталя Олександрівна

 

2.6. На спеціальність 5.03050801 «Фінанси та кредит»:

 


п/п

ПІБ

1

Лазарчук Яна Віталіївна

 

2.7. На спеціальність 5.03050401 «Економіка підприємства»:

 


п/п

ПІБ

0

0

 

2.8. На спеціальність 5.03040101 «Правознавство»:

 


п/п

ПІБ

0

0

 

3. Рекомендувати до зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на І курс денної форми навчання наступних абітурієнтів:

 

3.1.На спеціальність 081 «Право»:

 


п/п

ПІБ

1

Колісніченко Дмитро Олександрович

2

Зайцева Ірина Володимирівна

3

Петричук Марина Олександрівна

4

Загороднюк Марина Володимирівна

5

Катращук Вероніка Андріївна

6

Нагребецький Данило Володимирович

7

Блоцька Сніжана Святославівна

8

Бондарчук Інеса Сергіївна

9

Осадчук Світлана Юріївна

10

Корнисюк Дарина Олегівна

11

Таран Олена Юріївна

12

Кириловець Вікторія Петрівна

13

Величко Іван Борисович

14

Молнар Аліна Іванівна

15

Залізняк Віктор Вікторович

16

Демчик Ярослав Олександрович

 

3.2. На спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»:

 


п/п

ПІБ

1

Мороз Єгор Олександрович

2

Янчук Назар Олександрович

3

Соловіцький Артур Сергійович

4

Войнаровський Дмитро Олександрович

 

3.3. На спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»:

 


п/п

ПІБ

1

Супрунчук Олександр Вячеславович

2

Івасюк Ліана Володимирівна

3

Дідичук Тетяна Вікторівна

4

Лівшун Дмитро Михайлович

5

Бондарчук Владислав Дмитрович

6

Орлик Оксана Валеріївна

7

Семенюк Богдан Іванович

8

Сердюк Віталій Михайлович

 

3.4. На спеціальність 071 «Облік і оподаткування»:

 


п/п

ПІБ

1

Семенюк Богдан Іванович

 

3.5. На спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»:

 

3.5.1. Спеціалізація «Сучасні комп'ютерні технології в машинобудуванні»:

 


п/п

ПІБ

1

Семенюк Богдан Іванович

 

3.6. На спеціальність 136 « Металургія»:

 

3.6.1. Спеціалізація «Художнє та ювелірне литво»:

 


п/п

ПІБ

1

Семенюк Богдан Іванович

 

4. Рекомендувати до зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на ІІ курс денної форми навчання наступних абітурієнтів:

 

 

4.1 На спеціальність (5.05010301) «Розробка програмного забезпечення»: 

 


п/п

ПІБ

1

Безверхий Зореслав Олексійович

 

4.2. На спеціальність (5.03040101) «Правознавство»:   

   


п/п

ПІБ

1

Война Юлія Анатоліївна

2

Ващук Вадим Валерійович

3

Бенис Наталія Вікторівна

4

Герасимчук Мар`яна Володимирівна

5

Демишина Діана Олександрівна

6

Повар Леонід Миколайович

7

Логінов Максим Вікторович

8

Ліпісвіцький Костянтин Ігорович

9

Мельник Тетяна Сергіївна

10

Пастух Марина Ігорівна

11

Сердюк Юрій Вікторович

 

4.3. На спеціальність (5.01020101) «Фізичне виховання»:  

 


п/п

ПІБ

1

Голубєв Олександр Анатолійович

 

 

 

Голова Приймальної комісії                                                            І.О. Демусь

 

Секретар Приймальної комісії                                                         Т.Л. Зілінська