БЕРДИЧІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ ПРОМИСЛОВОСТІ, ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА

 

ВИТЯГ з ПРОТОКОЛУ №10

засідання Приймальної комісії коледжу

від 11 серпня 2016 року

Постановили:

 

1. Зарахувати з 01.09.2016 року на І курс денного відділення на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб вступників, які успішно здали вступні випробування, були рекомендовані до зарахування та виконали вимоги до зарахування:

 

 

1.1. На спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»:

 

 

 

№ п/п

ПІБ

1

Івасюк Ліана Володимирівна

2

Лівшун Дмитро Михайлович

3

Сердюк Віталій Михайлович

4

Супрунчук Олександр Вячеславович

 

 

 

1.2. На спеціальність 081 «Право»:

 

 

 

№ п/п

ПІБ

1

Блоцька Сніжана Святославівна

2

Величко Іван Борисович

3

Демчик Ярослав Олександрович

4

Загороднюк Марина Володимирівна

5

Залізняк Віктор Вікторович

6

Катращук Вероніка Андріївна

7

Колісніченко Дмитро Олександрович

8

Корнисюк Дарина Олегівна

9

Молнар Аліна Іванівна

10

Нагребецький Данило Володимирович

11

Осадчук Світлана Юріївна

12

Петричук Марина Олександрівна

13

Таран Олена Юріївна

 

 

 

1.3. На спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення»:

 

 

 

№ п/п

ПІБ

1

Войнаровський Дмитро Олександрович

2

Мороз Єгор Олександрович

3

Соловіцький Артур Сергійович

4

Янчук Назар Олександрович

 

 

 

2. Зарахувати з 01.09.2016 року на ІІ курс денного відділення на поповнення груп на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб вступників, які успішно здали вступні випробування, були рекомендовані до зарахування та виконали вимоги до зарахування:

 

 

 

2.1. На спеціальність 4.1 На спеціальність (5.05010301) «Розробка програмного забезпечення»: 

 

 

 

№ п/п

ПІБ

1

Безверхий Зореслав Олексійович

 

 

 

2.2. На спеціальність (5.03040101) «Правознавство»:   

 

 

 

№ п/п

ПІБ

1

Ващук Вадим Валерійович

2

Ліпісвіцький Костянтин Ігорович

3

Логінов Максим Вікторович

4

Пастух Марина Ігорівна

5

Повар Леонід Миколайович

 

 

 

2.3. На спеціальність (5.01020101) «Фізичне виховання»:  

 

 

 

№ п/п

ПІБ

1

Голубєв Олександр Анатолійович

 

 

 

 

 

Голова Приймальної комісії                                                            І.О. Демусь

 

 

Секретар Приймальної комісії                                                         Т.Л. Зілінська