Рейтингові списки заочного відділення (витяг з протоколу №13) 

БЕРДИЧІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ ПРОМИСЛОВОСТІ, ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА 

 

ВИТЯГ з ПРОТОКОЛУ №13

засідання Приймальної комісії коледжу

від 23 серпня 2016 року

 

Постановили:

 

1. Скласти і затвердити рейтингові списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування на перший курс заочної форми навчання

 

 

на спеціальність 081 «Право»:

 


п/п

ПІБ

Конкурс-ний
бал

ПК

1

Попов Максим Борисович

145,70

так

2

Коробкін Роман Володимирович

141,80

 так

3

Гортовлюк Максим Юрійович

140,90

 так

4

Матвійчук Дмитро Анатолійович

138,00

 так

5

Гуральський Дмитро Геннадійович

133,30

 так

6

Щіпов Анатолій Сергійович

132,62

 так

7

Голосай Дар`я Ігорівна

134,85

 

8

Пчельнікова Анастасія Вікторівна

126,75

 

9

Домбровська Олеся Вадимівна

126,70

 

10

Аладько Віктор В`ячеславович

119,60

 

11

Звонський Юрій Вікторович

117,20

 

12

Томашевська МаринаОлександрівна

115,15

 

13

Давидюк Надія Сергіївна

113,15

 

14

Шиш Вікторія Сергіївна

108,10

 

 

2. Скласти і затвердити рейтингові списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування на перший курс заочної форми навчання на спеціальність 133 «Галузеве машинобудування» за спеціалізаціями.

 

2.1. На спеціалізацію «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях»:


п/п

ПІБ

Конкурс-ний
бал

ПК

1

Шмідт Михайло Едуардович

19,8

так

2

Парубок Дмитро Васильович

20,1

 

3

Яковлев Юрій Петрович

19,8

 

4

Моспаненко Максим Володимирович

18,9

 

5

Красновський Павло Андрійович

18,9

 

6

Орлівський Святослав Святославович

18,7

 

7

Кравчук Олександр Володимирович

18,6

 

8

Нагорний Валерій Володимирович

18,6

 

9

Лукомський Олександр Олександрович

18,5

 

10

Міщенко Владислав Сергійович

18,2

 

11

Томашов Андрій Олегович

17,3

 

12

Серебряков Олександр Вікторович

17,2

 

13

Бульченко Олександр Сергійович

16,9

 

14

Лінартович Максим Іванович

16,4

 

15

Кревський Максим Валерійович

15,8

 

16

Качановський Іван Олегович

14,9

 

17

Поляновський Віктор Володимирович

14,8

 

18

Унт Дмитро Михайлович

14,2

 

 

2.2. На спеціалізацію «Хімічне і нафтове машинобудування»:


п/п

ПІБ

Конкурсний
бал

1

Баранівський Сергій Володимирович

17,7

2

Легенківський Ярослав Вікторович

17,2

3

Гура Олексій Сергійович

17,1

4

Ярошовець Артем Сергійович

16,1

5

Семенюк Іван Валентинович

15,8

6

Буката Андрій Валентинович

15,6

7

Богайчук Богдан Валерійович

15,3

8

Бульченко Богдан Сергійович

15,1

9

Яворський Андрій Олегович

14,8

10

Духневич Вадім Леонідович

14,5

11

Сингаївський Дмитро Анатолійович

14,3

12

Сторощук Володимир Валерійович

13,7

13

Єгоров Олександр Віталійович

13,6

14

Андросюк Іван Юрійович

13,6

15

Струпинський Андрій Віталійович

13,3

16

Стужук Олександр Вікторович

12,9

17

Артемчук Ярослав Васильович

12,5

18

Гончар Ігор Анатолійович

12,3

19

Паламарчук Михайло Григорович

11,4

20

Ковальчук Володимир Андрійович

11,1

 

 

 

Голова Приймальної комісії                                                            І.О. Демусь

 

Секретар Приймальної комісії                                                         Т.Л. Зілінська