Дні

 тижня

Група №6

Математика:   Волошина З.П.

Укр. мова: Радчук В.В.

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(24.06.19)

830

Укр. мова

4 год.

17

1200

Математика

4 год.

46

Вівторок

(25.06.19)

830

Математика

4 год.

46

1200

Укр. мова

4 год.

17

Середа

(26.06.19)

830

Укр. мова

4 год.

17

1200

Математика

4 год.

46

Четвер

(27.06.19)

830

Математика

4 год.

46

1200

Укр. мова

4 год.

17

П’ятниця

(28.06.19)

 

ВИХІДНИЙ

 

 

 

 

 

Дні

 тижня

Група №7

Математика:     Чайло В.М.                   

Укр. мова:         Беркут Л.П.

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(24.06.19)

830

Математика

4 год.

36

1200

Укр. мова

4 год.

М4

Вівторок

(25.06.19)

830

Математика

4 год.

36

1200

Укр. мова

4 год.

М4

Середа

(26.06.19)

 

 

 

1200

Укр. мова

6 год.

М4

Четвер

(27.06.19)

830

Математика

4 год.

36

1200

Укр. мова

4 год.

М4

П’ятниця

(28.06.19)

 

ВИХІДНИЙ

 

 

 

 

 

Дні

 тижня

Група №8

Математика:   Горленко О.О.

Укр. мова:       Рембалович В.А.

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(24.06.19)

830

Математика

4 год.

М16

1200

Укр. мова

4 год.

38

Вівторок

(25.06.19)

830

Математика

4 год.

М16

1200

Укр. мова

5 год.

38

Середа

(26.06.19)

830

Математика

6 год.

М16

 

 

 

Четвер

(27.06.19)

830

Математика

4 год.

М16

1200

Укр. мова

5 год.

38

П’ятниця

(28.06.19)

 

ВИХІДНИЙ

 

 

 

 

 

Дні

 тижня

Група №9

Історія України:     Марковський Б.В.

Укр. мова:         Рембалович В.А..

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(24.06.19)

830

Історія України

4 год.

43

1200

Укр. мова

4 год.

38

Вівторок

(25.06.19)

830

Історія України

4 год.

43

1200

Укр. мова

5 год.

38

Середа

(26.06.19)

830

Історія України

4 год.

43

 

 

 

Четвер

(27.06.19)

830

Історія України

4 год.

43

1200

Укр. мова

5 год.

38

П’ятниця

(28.06.19)

 

ВИХІДНИЙ

 

 

 

 

 

Дні

 тижня

Група №6

Математика:   Волошина З.П.

Укр. мова: Радчук В.В.

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(01.07.19)

830

Укр. мова

4 год.

17

1200

Математика

4 год.

46

Вівторок

(02.07.19)

830

Математика

4 год.

46

1200

-

 

Середа

(03.07.19)

830

Укр. мова

4 год.

17

1200

Математика

4 год.

46

Четвер

(04.07.19)

830

Математика

4 год.

46

1200

Укр. мова

4 год.

17

П’ятниця

(05.07.19)

830

Математика

4 год.

46

1200

Укр. мова

5 год.

17

 

Дні

 тижня

Група №7

Математика:     Чайло В.М.                   

Укр. мова:         Беркут Л.П.

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(01.07.19)

830

Математика

4 год.

36

1200

Укр. мова

4 год.

М4

Вівторок

(02.07.19)

830

Математика

4 год.

36

1200

-

 

Середа

(03.07.19)

830

Математика

4 год.

36

1200

Укр. мова

4 год.

М4

Четвер

(04.07.19)

830

Математика

4 год.

36

1200

Укр. мова

4 год.

М4

П’ятниця

(05.07.19)

830

Математика

4 год.

36

1200

Укр. мова

4 год.

М4

 

Дні

 тижня

Група №8

Математика:   Горленко О.О.

Укр. мова:       Рембалович В.А.

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(01.07.19)

830

Математика

4 год.

М16

1200

Укр. мова

4 год.

38

Вівторок

(02.07.19)

830

Укр. мова

4 год.

38

1200

Математика

4 год.

М16

Середа

(03.07.19)

830

Математика

4 год.

М16

1200

Укр. мова

4 год.

38

Четвер

(04.07.19)

830

Математика

4 год.

М16

1200

Укр. мова

4 год.

38

П’ятниця

(05.07.19)

830

Математика

4 год.

М16

1200

Укр. мова

4 год.

38

 

Дні

 тижня

Група №9

Історія України:     Марковський Б.В.

Укр. мова:         Рембалович В.А..

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(01.07.19)

830

Історія України

4 год.

43

1200

Укр. мова

4 год.

38

Вівторок

(02.07.19)

830

Укр. мова

4 год.

38

1200

-

 

Середа

(03.07.19)

830

Історія України

4 год.

43

1200

Укр. мова

4 год.

38

Четвер

(04.07.19)

830

Історія України

4 год.

43

1200

Укр. мова

4 год.

38

П’ятниця

(05.07.19)

830

Історія України

4 год.

43

1200

Укр. мова

4 год.

38

 

Дні

 тижня

Група №6

Математика:   Волошина З.П.

Укр. мова: Радчук В.В.

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(08.07.19)

830

Математика

5 год.

46

-

-

 

Вівторок

(09.07.19)

830

Математика

4 год.

46

1200

-

 

Середа

(10.07.19)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дні

 тижня

Група №7

Математика:     Чайло В.М.                   

Укр. мова:         Беркут Л.П.

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(08.07.19)

830

Математика

4 год.

36

1200

Укр. мова

4 год.

М4

Вівторок

(09.07.19)

830

Математика

4 год.

36

1200

Укр. мова

3 год.

М4

Середа

(10.07.19)

830

Математика

3 год.

36

1200

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дні

 тижня

Група №8

Математика:   Горленко О.О.

Укр. мова:       Рембалович В.А.

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(08.07.19)

830

Математика

5 год.

М16

 

-

 

Вівторок

(09.07.19)

830

-

 

1200

Укр. мова

3 год.

38

Середа

(10.07.19)

 

 

 

 

 

 

Державний вищий навчальний заклад

«Бердичівський коледж  промисловості, економіки та права»

оголошує набір слухачів (учнів 9-10 класів) на підготовчі курси до вступу у вищі навчальні заклади з предметів:

 

-    Українська мова;

-    Математика;

-    Історія України

  

Підготовка проводиться в три потоки:

 

І потік – з 04 лютого 2019р.; 

ІІ потік – з12 березня 2019р.;

ІІІ потік – з 10 червня 2019 р.

 

Прийом документів на підготовчі курси розпочато з 17 листопада 2018 року

 

Вартість навчання з української мови (69 год.) - 494 грн.;

     з математики (81 год.) – 579 грн.;

     з історії України (81 год.) – 579 грн.

 

Довідки за телефоном: (04143) 2-00-67, 2-00-68, 2-14-45

 

Для укладання договору при собі необхідно мати:

  • ідентифікаційний код та паспорт одного з батьків,
  • свідоцтво про народження та ідентифікаційний код дитини. 

 

Прийом документів проводиться за адресою:
м. Бердичів, вул. Молодогвардійська, 2а

 

 

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

18 квітня (середа) занять на підготовчих курсах у групах № 1, 3, 4, 5 не буде у зв’язку з проведенням педагогічної ради коледжу.

Державний вищий навчальний заклад

«Бердичівський  коледж  промисловості, економіки та права»

продовжує набір слухачів на другий потік підготовчих курсів, який розпочне свою роботу 12 березня 2018 року.

Підготовчі курси з предметів:

 

·       «Українська мова »;

·       «Математика»;

·       «Історія України».

 

Вартість навчання з української мови (69 год.) –  494 грн.;

     з математики (81 год.) – 579 грн.;

     з історії України (81 год.) – 579 грн.

 

Довідки за телефоном: (04143) 2-00-67, 2-00-68, 2-14-45

 

Для укладання договору при собі необхідно мати:

  • ідентифікаційний код та паспорт одного з батьків,
  • свідоцтво про народження та ідентифікаційний код дитини.  

Прийом документів проводиться за адресою:
м. Бердичів, вул. Молодогвардійська, 2а

 

 Післядипломна форма навчання

Бердичівський коледж промисловості, економіки та права 

 на базі вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації

 

"Бухгалтерський облік"

 

Термін навчання: 10 місяців

Кваліфікація: бухгалтер

 

"Економіка підприємства"

 

Термін навчання: 10 місяців

Кваліфікація: економіст

 

"Фінанси та кредит"

 

Термін навчання: 10 місяців

Кваліфікація: фінансист

 

"Розробка програмного забезпечення"

 

Термін навчання: 10 місяців

Кваліфікація: програміст


 

Після закінчення терміну навчання слухачі факультету "Післядипломна освіта" отримують диплом державного зразка про перепідготовку з присвоєнням кваліфікації.

Приймо до коледжу здійснюється за поданням документів про освіту.

 

За довідками звертатися у приймальну комісію коледжу за адресою:

м. Бердичів, вул. Молодогвардійська, 2а, приймальна комісія

тел. (04143) 2-00-68, 2-00-67, 2-10-75

 

 

Заочна форма навчання

Бердичівський коледж промисловості, економіки та права 

 

Підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" (на базі повної загальної середньої освіти)

 

"Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях"

 

Термін навчання: 2 роки 10 місяців

* Сертифікати з предметів:

1. Українська мова та література

2. Математика або фізика

 

Термін навчання: 2 роки 6 місяців

** Співбесіда за фахом

 

"Хімічне і нафтове машинобудування"

 

 

Термін навчання: 2 роки 10 місяців

* Сертифікати з предметів:

1. Українська мова та література

2. Математика або фізика

 

Термін навчання: 2 роки 6 місяців

** Співбесіда за фахом

 

"Бухгалтерський облік"

 

Термін навчання: 2 роки 10 місяців

* Сертифікати з предметів:

1. Українська мова та література

2. Математика або історія України

 

Термін навчання: 2 роки 6 місяців

** Співбесіда за фахом

 

"Економіка підприємства"

 

Термін навчання: 2 роки 10 місяців

* Сертифікати з предметів:

1. Українська мова та література

2. Математика або світова література

 

"Правознавство"

 

 

Термін навчання: 3 роки 6 місяців

* Сертифікати з предметів:

1. Українська мова та література

2. Математика або світова література

 

*мінімальна кількість балів сертифікату - 124 бали з кожного предмету

** - для осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікаційного робітника


  

Абітурієнти, які закінчили школу у 2007 році і раніше, здають вступні випробування у коледжі

 

Після закінчення коледжу випускникам надається право вступати за спорідненими спеціальностями до державних університетів, академій за співбесідою ( без сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти) заскороченим терміном навчання.

Навчання здійснюється як за державним замовленням, так і на контрактній основі.

 

За довідками звертатися у приймальну комісію коледжу за адресою:

м. Бердичів, вул. Молодогвардійська, 2а, приймальна комісія

тел. (04143) 2-00-68, 2-00-67, 2-10-75

Пошук

Абітурієнту

Підготовка до ДПА

Пам'ятаємо загиблих в АТО

Методичні матеріали

Відео: історія коледжу

Викладачам

Календар: свята та події

Календар свят і подій

Наші партнери

Посилання

Яндекс.Метрика