Дні

 тижня

Група №6

Математика:   Волошина З.П.

Укр. мова: Радчук В.В.

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(24.06.19)

830

Укр. мова

4 год.

17

1200

Математика

4 год.

46

Вівторок

(25.06.19)

830

Математика

4 год.

46

1200

Укр. мова

4 год.

17

Середа

(26.06.19)

830

Укр. мова

4 год.

17

1200

Математика

4 год.

46

Четвер

(27.06.19)

830

Математика

4 год.

46

1200

Укр. мова

4 год.

17

П’ятниця

(28.06.19)

 

ВИХІДНИЙ

 

 

 

 

 

Дні

 тижня

Група №7

Математика:     Чайло В.М.                   

Укр. мова:         Беркут Л.П.

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(24.06.19)

830

Математика

4 год.

36

1200

Укр. мова

4 год.

М4

Вівторок

(25.06.19)

830

Математика

4 год.

36

1200

Укр. мова

4 год.

М4

Середа

(26.06.19)

 

 

 

1200

Укр. мова

6 год.

М4

Четвер

(27.06.19)

830

Математика

4 год.

36

1200

Укр. мова

4 год.

М4

П’ятниця

(28.06.19)

 

ВИХІДНИЙ

 

 

 

 

 

Дні

 тижня

Група №8

Математика:   Горленко О.О.

Укр. мова:       Рембалович В.А.

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(24.06.19)

830

Математика

4 год.

М16

1200

Укр. мова

4 год.

38

Вівторок

(25.06.19)

830

Математика

4 год.

М16

1200

Укр. мова

5 год.

38

Середа

(26.06.19)

830

Математика

6 год.

М16

 

 

 

Четвер

(27.06.19)

830

Математика

4 год.

М16

1200

Укр. мова

5 год.

38

П’ятниця

(28.06.19)

 

ВИХІДНИЙ

 

 

 

 

 

Дні

 тижня

Група №9

Історія України:     Марковський Б.В.

Укр. мова:         Рембалович В.А..

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(24.06.19)

830

Історія України

4 год.

43

1200

Укр. мова

4 год.

38

Вівторок

(25.06.19)

830

Історія України

4 год.

43

1200

Укр. мова

5 год.

38

Середа

(26.06.19)

830

Історія України

4 год.

43

 

 

 

Четвер

(27.06.19)

830

Історія України

4 год.

43

1200

Укр. мова

5 год.

38

П’ятниця

(28.06.19)

 

ВИХІДНИЙ

 

 

 

 

 

Дні

 тижня

Група №6

Математика:   Волошина З.П.

Укр. мова: Радчук В.В.

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(01.07.19)

830

Укр. мова

4 год.

17

1200

Математика

4 год.

46

Вівторок

(02.07.19)

830

Математика

4 год.

46

1200

-

 

Середа

(03.07.19)

830

Укр. мова

4 год.

17

1200

Математика

4 год.

46

Четвер

(04.07.19)

830

Математика

4 год.

46

1200

Укр. мова

4 год.

17

П’ятниця

(05.07.19)

830

Математика

4 год.

46

1200

Укр. мова

5 год.

17

 

Дні

 тижня

Група №7

Математика:     Чайло В.М.                   

Укр. мова:         Беркут Л.П.

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(01.07.19)

830

Математика

4 год.

36

1200

Укр. мова

4 год.

М4

Вівторок

(02.07.19)

830

Математика

4 год.

36

1200

-

 

Середа

(03.07.19)

830

Математика

4 год.

36

1200

Укр. мова

4 год.

М4

Четвер

(04.07.19)

830

Математика

4 год.

36

1200

Укр. мова

4 год.

М4

П’ятниця

(05.07.19)

830

Математика

4 год.

36

1200

Укр. мова

4 год.

М4

 

Дні

 тижня

Група №8

Математика:   Горленко О.О.

Укр. мова:       Рембалович В.А.

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(01.07.19)

830

Математика

4 год.

М16

1200

Укр. мова

4 год.

38

Вівторок

(02.07.19)

830

Укр. мова

4 год.

38

1200

Математика

4 год.

М16

Середа

(03.07.19)

830

Математика

4 год.

М16

1200

Укр. мова

4 год.

38

Четвер

(04.07.19)

830

Математика

4 год.

М16

1200

Укр. мова

4 год.

38

П’ятниця

(05.07.19)

830

Математика

4 год.

М16

1200

Укр. мова

4 год.

38

 

Дні

 тижня

Група №9

Історія України:     Марковський Б.В.

Укр. мова:         Рембалович В.А..

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(01.07.19)

830

Історія України

4 год.

43

1200

Укр. мова

4 год.

38

Вівторок

(02.07.19)

830

Укр. мова

4 год.

38

1200

-

 

Середа

(03.07.19)

830

Історія України

4 год.

43

1200

Укр. мова

4 год.

38

Четвер

(04.07.19)

830

Історія України

4 год.

43

1200

Укр. мова

4 год.

38

П’ятниця

(05.07.19)

830

Історія України

4 год.

43

1200

Укр. мова

4 год.

38

 

Дні

 тижня

Група №6

Математика:   Волошина З.П.

Укр. мова: Радчук В.В.

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(08.07.19)

830

Математика

5 год.

46

-

-

 

Вівторок

(09.07.19)

830

Математика

4 год.

46

1200

-

 

Середа

(10.07.19)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дні

 тижня

Група №7

Математика:     Чайло В.М.                   

Укр. мова:         Беркут Л.П.

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(08.07.19)

830

Математика

4 год.

36

1200

Укр. мова

4 год.

М4

Вівторок

(09.07.19)

830

Математика

4 год.

36

1200

Укр. мова

3 год.

М4

Середа

(10.07.19)

830

Математика

3 год.

36

1200

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дні

 тижня

Група №8

Математика:   Горленко О.О.

Укр. мова:       Рембалович В.А.

Початок занять (год.)

Назва дисципліни та кількість годин

Ауд.

Понеділок

(08.07.19)

830

Математика

5 год.

М16

 

-

 

Вівторок

(09.07.19)

830

-

 

1200

Укр. мова

3 год.

38

Середа

(10.07.19)