30 травня Бердичівський коледж промисловості, економіки та права прийняв участь у вебінарі з питань підготовки та проведення вступної кампанії 2014 року серед відповідальних секретарів приймальних комісій вищих навчальних закладів України. 

У зв’язку з необхідністю внесення змін до правил прийому до вищих навчальних закладів та з метою підготовки до організованого проведення вступної кампанії 2014 року Міністерство освіти і науки України ініціювало проведення вебінару. 

Завдяки програмі «Партнерство у навчанні» компанії Microsoft до обговорення долучилося понад 650 вищих навчальних закладів України. 

Вебінар розпочав заступник директора департаменту вищої освіти - начальник відділу Міністерства освіти і науки Микола Фоменко, звернувши увагу на зміни в Умовах прийому до вищих навчальних закладів у 2014 року. Він розповів про ситуацію з проведенням вступної кампанії в Луганській і Донецькій областях, перехресний вступ, особливості майбутнього призову, виконання держазамовлення вищими навчальними закладами, а також функціонування інформаційної системи "Конкурс", консультативного телефону Міністерства та приймальні громадян. 

Під час другої частини вебінару учасники мали змогу поставити запитання першому заступнику директора Українського центру оцінювання якості освіти Вадиму Карандію, спеціалістам департаменту вищої освіти МОн Олегу Янушу та Світлані Кретович, заступнику директора ДП "Інфоресурс" Олексію Самойлову.