Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/bcpep/bcpep.org.ua/www/images/materimg/miss_kol_2014
Повідомлення
  • Была обнаружена проблема с Вашей галереей изображений. Пожалуйста, удостоверьтесь, что папка, которую Вы используете в галерее Simple Image Про установлена в правильные теги, существует и содержит действительные файлы изображения. Плагин не мог определить местонахождение папки: images/materimg/miss_kol_2014

Вже кілька років постіль наприкінці весни студенти Бердичівського коледжу промисловості,економіки та права збираються разом доля того, щоб обрати найрозумнішу та найвродливішу студентку, щоб вручити їй корону та нагородити титулом «Міс коледж». Загалом змагаються за це звання багато дівчат, але не усім їм вдається здобути право на те, щоб вийти на велику сцену і стати однією з небагатьох, хто претендує на цей високий титул. Традиційно головним організатором та спонсором змагань виступає депутат Бердичівської міської ради Володимир Левандовський, який є випускником Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права. 

Конкурс «Міс Коледж» цього року вдруге відбувся у актовій залі міського Палацу культури ім. Шабельника, перетворившись на загальноміську подію, варту уваги кожного по оцінювача краси міста Бердичева. Проте головною була думка сурових членів журі, які оцінювали конкурсанток за дванадцятибальною системою та намагалися визначити переможницю, хоч це було важко зробити, так як усі дівчата добре підготувалися. Сяяли красою та випромінювали впевненість у собі. До складу журі входили: 

- Головний спонсор конкурсу та один з його безпосередніх організаторів – депутат Бердичівської міської ради трьох скликань Володимир Левандовський; 

- Заступник директора Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права, помічник народного депутата Анжеліки Лабунської Володимир Пономарчук; 

- Багаторазова переможниця конкурсів краси українського та міжнародного рівня Ірина Хрущ; 

- Володарка титулу «Міс Коледж-2013» Карина Мороз; 

- Журналіст Телерадіокомпанії «ВІК» Олександр Єжіль; 

- Головний редактор газети «Бердичів Діловий» Валерій Шелепа; 

- Бердичівський співак і композитор Сергій Ігнатенко; 

- Голова студентської ради Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права Артур Іваненко. 

Що стосується безпосередньо учасниць, то цього року за титул «Міс Коледж-2014» змагалися Ординська Євгенія (група ФВ-306), Панчук Анастасія (група А-317), Соловіцька Карина (Ю-229), Гончар Інна (Ю-228), Мукомел Крістіна (Е-216), Коханівська Аліна (Ю-425), Гуц Катерина (ФВ-207), Чернишова Анна (А-317), Михалевич Вікторія (А-218). Всім учасницям потрібно було розповісти про себе у конкурсі «Презентація», використовуючи фото і відеоматеріали. На них чекав вихід у коктейльних сукнях, бліцопитування, вишуканий східний танець та ніжний вальс у весільних сукнях. За кожен конкурс красуні отримували оцінки від членів колегії журі, що згодом впливали на обговорення кандидатури майбутньої міс. 

За результатом проведених змагань титул «Міс Ніжність» отримала Ординська Євгенія, «Міс Вишуканість» стала Панчук Анастасія», «МісІінтелект» було названо Соловіцьку Карину, Мукомел Крістіну оголосили «Міс Чарівність», Коханівська Аліна здобула відзнаку «Міс Грація», Гуц Катерина стала «Міс Модель». Що стосується двох основних нагород, то «Віце-Міс було визнано Михалевич Вікторію, а головною переможницею конкурсу краси стала Чернишова Анна – титул «Міс Коледж-2014» та символічну корону їй вручила переможниця минулорічного конкурсу краси Карина Мороз. За результатами голосування присутніх у залі Гончар Інна окрім титулу «Міс Елегантність» також здобула додаткову нагороду – «Міс Глядацьких симпатій». 

 


 

Призи та нагороди дівчатам вручали Володимир Левандовський та Володимир Пономарчук, окрім того кожна учасниця отримала приз від спонсорів змагань. У тперервах між конкурсами, поки конкурсантки готувалися до виходу на сцену, глядачів розважали своїми вокальними та танцювальними номерами талановиті студенти Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права, команда КВК «11:10» та артисти міського Палацу культури. 

 

За матеріалами Бердичів Діловий 


 

{gallery}miss_kol_2014{/gallery}

Пошук

Підготовка до ЗНО

Методичні матеріали

Відео: історія коледжу

Пам'ятаємо загиблих в АТО

Посилання

Наші партнери