Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/bcpep/bcpep.org.ua/www/images/materimg/patriot
Повідомлення
  • Была обнаружена проблема с Вашей галереей изображений. Пожалуйста, удостоверьтесь, что папка, которую Вы используете в галерее Simple Image Про установлена в правильные теги, существует и содержит действительные файлы изображения. Плагин не мог определить местонахождение папки: images/materimg/patriot

Сьогодні Україна переживає важкі часи в своїй багатовіковій історії. Події, що нині відбуваються в нашій державі, не залишають байдужими жодного з нас, викликають тривогу і занепокоєння. Під загрозою опинилася територіальна цілісність, незалежність нашої держави, мир і спокій на нашій землі. Українці почали відчувати більше гордості за свою землю, територію, на якій живуть; свою державу; мову свого народу; прапор, герб, гімн. В такий скрутний період важливим є підтримання патріотичного духу в країні.

Бердичівський коледж промисловості, економіки та права долучився до патріотичної акції, яка пройшла по всій Україні.

Директор коледжу Ольшевський Володимир Станіславович дав розпорядження перефарбувати огорожу навколо коледжа у патріотичні синьо-жовті кольори - у колір прапора України. Також за рахунок коледжу була перефарбована автобусна зупинка. 

Відтепер огорожа Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права набула приємного для людського ока синьо-жовтого кольору. 

 {gallery}patriot{/gallery} 

Фото: Юрій Мельник

 

Пошук

Підготовка до ЗНО

Методичні матеріали

Відео: історія коледжу

Пам'ятаємо загиблих в АТО

Посилання

Наші партнери