Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/bcpep/bcpep.org.ua/www/images/materimg/1_dzvonuk_2014
Повідомлення
  • Была обнаружена проблема с Вашей галереей изображений. Пожалуйста, удостоверьтесь, что папка, которую Вы используете в галерее Simple Image Про установлена в правильные теги, существует и содержит действительные файлы изображения. Плагин не мог определить местонахождение папки: images/materimg/1_dzvonuk_2014

01 вересня 2014 року в Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права пройшли урочисті заходи, присвячені Дню знань. Літо промайнуло і для студентів розпочався новий навчальний рік. Біля коледжу зустрілись студенти та їх викладачі, вітаючи один одного зі святом. Насамперед, це визначна подія для першокурсників, які зробили важливий крок у своєму житті і розпочинають своє навчання в одному з найкращих навчальних закладів Бердичева.

Також в урочистостях взяли участь почесні гості, серед яких міський голова Мазур Василь Костянтинович, заступник міського голови Демусь Іван Омелянович та депутат міської ради, меценат - Левандовський Володимир Павлович, які щиро привітали всіх з початком нового навчального року та побажали студентам гарного навчання, а викладачам - витримки та творчого натхнення на весь рік.  

Варто зазначити, що цього року домінуючий колір свята – синьо-жовтий, як вияв усвідомленого ставлення до подій на сході України, як прояв патріотизму. Також багато студентів та викладачів були обрані у вишиванки, що придавало особливої атмосфери святу. 

Хочемо побажати нашим студентам наснаги в навчанні, успіхів, стремління до перемог та особистого розвитку! 

{gallery}1_dzvonuk_2014{/gallery}

 Фото: Юрій Мельник

 

Пошук

Підготовка до ЗНО

Методичні матеріали

Відео: історія коледжу

Пам'ятаємо загиблих в АТО

Посилання

Наші партнери