Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/bcpep/bcpep.org.ua/www/images/materimg/volonterstvo
Повідомлення
  • Была обнаружена проблема с Вашей галереей изображений. Пожалуйста, удостоверьтесь, что папка, которую Вы используете в галерее Simple Image Про установлена в правильные теги, существует и содержит действительные файлы изображения. Плагин не мог определить местонахождение папки: images/materimg/volonterstvo

В єдності – сила народу. Ці слова наразі викарбувались в свідомості кожного, хто бажає бачити Україну вільною, незалежною, єдиною і неподільною. У такий важкий для Вітчизни час не можливо бути лише спостерігачами.

Бердичівський коледж промисловості, економіки та права також долучився до волонтерського руху допомоги.

Так, на прохання обласної профспілки та за сприяння ПАТ «БМЗ Прогрес» були доставлені речі та продукти у санаторій «Тетерів» для переселенців у м. Коростишів.

В гуртожитку коледжу проживають чотири родини переселенців з АРК Крим, Луганської та Донецької областей.

Не забуває коледж і про своїх випускників. Силами викладачів коледжу постійно збираються та передаються кошти для випускників та їх товаришів по службі, які знаходяться в зоні АТО або перебувають на лікуванні після отриманих поранень.

І це не оминуло уваги волонтерського фонду допомоги країні «Крила Фенікса», які вирішили завітати до коледжу, щоб провести зустріч зі студентам. Зустріч виявилась  досить цікавою, студенти взнали про події на сході країні від людей, які безпосередньо їздять в зону АТО, щоб допомогти нашим військовим.

Крім того, «Крила Фенікса» висловили подяку колективу та студентами коледжу за чуйність та милосердя і подарували символічний «Лист подяки».

А коледж, в свою чергу, пообіцяв і надалі приймати активну волонтерську участь та допомагати країні, так як в єдності – сила.

 {gallery}volonterstvo{/gallery} 

Пошук

Підготовка до ЗНО

Методичні матеріали

Відео: історія коледжу

Пам'ятаємо загиблих в АТО

Посилання

Наші партнери