Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/bcpep/bcpep.org.ua/www/images/materimg/oberig_v_ATO
Повідомлення
  • Была обнаружена проблема с Вашей галереей изображений. Пожалуйста, удостоверьтесь, что папка, которую Вы используете в галерее Simple Image Про установлена в правильные теги, существует и содержит действительные файлы изображения. Плагин не мог определить местонахождение папки: images/materimg/oberig_v_ATO

На сході України зараз залишаються тисячі наших героїв – воїнів, які  захищають наш суверенітет від навали ворога. Завдяки ним, ми можем спати спокійно в своїх теплих ліжках, поки вони мерзнуть в бліндажах та прислуховуються, чи не «передають» сьогодні град по їх позиціям. Головними мотиваторами для наших героїв залишаються патріотизм, любов до рідної землі та пам'ять – їм потрібно знати, що їх пам’ятають, не забувають і чекають вдома.

Студенти Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права вирішили зробити нашим військовим приємний сюрприз та виготовили 136 фенечок, які були завезені в зону АТО. Крім того, передали прапори, на яких написали побажання нашим військовим. Хлопцям на передовій дуже сподобались сувеніри. Адже це не просто шматок стрічки, а справжній оберіг, в який вкладена душа. Це доказ того, що їх шанують, що про них пам’ятають і завжи пам’ятатимуть та чекають живими та здоровими вдома. Нехай ці обереги принесуть воїнам удачу та оберігають їх!

 

{gallery}oberig_v_ATO{/gallery} 

Пошук

Підготовка до ЗНО

Методичні матеріали

Відео: історія коледжу

Пам'ятаємо загиблих в АТО

Посилання

Наші партнери