Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/bcpep/bcpep.org.ua/www/images/materimg/den_studenta2014
Повідомлення
  • Была обнаружена проблема с Вашей галереей изображений. Пожалуйста, удостоверьтесь, что папка, которую Вы используете в галерее Simple Image Про установлена в правильные теги, существует и содержит действительные файлы изображения. Плагин не мог определить местонахождение папки: images/materimg/den_studenta2014

Біля двохсот юнаків і дівчат «Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права» об’єднав благодійний ярмарок-продаж смаколиків і різних ручних робіт, зроблених студентами закладу. Такий захід, пояснюють, організували не заради розваги. Коли в країні котрий місяць підряд іде неоголошена війна і армійцям щодня потрібна підтримка та допомога, молодь не може лишатися осторонь. Тому намагається допомогти своїй армії у будь-який спосіб.

Організований ярмарок – нагода зібрати нехай і невелику суму коштів, проте в сумі з допомогою від інших небайдужих людей вона допоможе придбати необхідне для військових напередодні зими волонтерами, переконані студенти.

Юлія Коломієць, голова студентської ради коледжу: «Рішенням студентської ради до Дня студента ми вирішили провести ярмарок. У нашій країні дуже складна ситуація, а ми, студенти, не можемо лишатися осторонь. Тому ми поєднали приємне з корисним. Дані кошти будуть відправлені благодійній організації «Крила Фенікса», ми з ними давно співпрацюємо. Через них ці кошти надійдуть до воїнів АТО».

Ідею ярмарку підтримали усі студенти коледжу. Для багатьох його дівчат-учасниць це стало шансом продемонструвати свої кулінарні здібності, адже усі страви – виключно домашні. Готували, зізнаються вони, з любов’ю, як для себе. І студенти, і викладачі не без задоволення купували, куштували, приходячи за добавкою.

Наталя Борецька, студентка 4-го курсу юридичного факультету: «Я особисто готувала усіляку смакоту, щоб якось порадувати наших студентів і заодно, щоб допомогти і зробити якийсь внесок у допомогу нашим армійцям.

 {gallery}den_studenta2014{/gallery} 

Асортимент у нас дуже великий. Це і різноманітні тістечка, пиріжки, чебуреки, торти. У нас є рогалики з абрикосовим варенням, корзинки фруктові, 3-4 види різних кексів, 2 медовики з різними кремами, «Монастирська вежа» - це торт. І це тільки за нашим столом».

Організатори ярмарку розповідають: врахували, що основний покупець – студент, тому ціни на товар не завищували. Найдешевші – тістечка по дві гривні. Найдорожчі – прикрашені торти, по сім гривень за шматочок. Втім, незадоволених не було. Хлопці запевняють: дівчата у їхньому коледжі вміють не лише смачно готувати, але й запрошувати до столу та рекламувати свої страви.

Окрім збирання коштів, студентство закладу тривалий час підтримує військових морально телефоном. Запевняють: іноді така розмова хлопцям на передовій просто необхідна, аби вони не сумнівалися у тому, що вдома на них чекають. Подібний ефект мають і написані листи для солдат.

Євген Чернецький, заступник голови студентської ради: «Особливо цінуються листи, написані дівчатами. Також у нас є номери мобільних телефонів хлопців з 26 бригади. Періодично ми їм телефонуємо, питаємо, як у них справи і що потрібно».

Організовуючи подібні акції, не варто забувати і про повагу до загиблих героїв, переконані у коледжі. Тому забава забавою, а певні рамки мають бути.

Євген Чернецький, заступник голови студ.ради: «Ми ще вирішили зробити дошку, на якій кожен зможе виразити своє побажання воїну АТО. Також ми показуємо фото наших одногрупників для підняття настрою. У попередні роки ми робили дискотеки і інші розважальні заходи. Але через стан у країні, вирішили приділити максимум уваги воїнам АТО».

 

 

За матеріалами ТРК ВіК

 

Пошук

Методичний кабінет

Підготовка до ЗНО

Методичні матеріали

Відео: історія коледжу

Викладачам

Пам'ятаємо загиблих в АТО

Календар: свята та події

Календар свят і подій

Посилання

Наші партнери