З 2 по 6 лютого в БКПЕП пройшов тиждень спеціальності «Фізичне виховання». За цей тиждень було проведено спортивні змагання серед груп спеціальності «Фізичне виховання» з настільного тенісу, волейболу, та змагання з загальної фізичної підготовки. Під час проведення змагань студенти показали  гарну підготовку та високу майстерність.

5 лютого проведено конкурсну програму «Олімпієць року». Під час проведення конкурсу були підведені підсумки тижня спеціальності «Фізичне виховання», відбулось нагородження та відзначення кращих спортсменів коледжу.

 

За звання «Олімпієць року» змагались чотири учасника студент групи ФВ-307 Радецький Богдан, студент групи ФВ-208 Василюк Вадим, студентка групи ФВ-208 Зелінська Марина, студентка групи ФВ-208 Карпан Вікторія.


Аби отримати звання «Олімпієць року», конкурсантам належало пройти три етапи випробувань. Першим був конкурс «Візитна картка». Усі учасники, представляючи себе, використовували в презентації фото-супровід, намагались донести до глядачів та журі свою особистість, дотепність. Розповідали чому обрали професію, та як хочуть реалізувати себе у житті.


Другим був конкурс «Ерудит». Учасники показали добру підготовку та глибокі знання з історії Олімпійських ігор.


Третім був конкурс «Мій улюблений вид спорту». Учасники представили свої улюблені види спорту та кумирів використовуючи розповідь та презентації.


За результатами випробувань переможницею стала Зелінська Марина, студентка групи ФВ-208. Всі учасники отримали призи та щирі витання викладачів та студентів.


 


 

Результати змагань з настільного тенісу:

  

І місце – група Фв-208

ІІ місце - група Фв-109

ІІІ  місце - група Фв-307

 

Результати змагань з волейболу:

  

І місце – група Фв-208

ІІ місце - група Фв-109

 

ІІІ  місце - група Фв-307

 

Результати змагань з загальної фізичної підготовки.

 

І місце – група Фв-208

ІІ місце - група Фв-109

ІІІ  місце - група Фв-307