Їм мало виказувати самі факти підтримки українських бійців, котрі воюють нині на сході країни – вони прагнуть робити це у різний спосіб. Таке вже це студентство у Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права. Вже вдруге у стінах закладу відбувся «солодкий» благодійний ярмарок. Його ідея проста: студенти перетворюються на кондитерів, вдома печуть тістечка, торти, кекси, пироги й іншу смакоту, приносять до коледжу і продають своїм колегам з навчання та викладачам. Все, що виручили від продажу, йде на потреби українських бійців у зоні АТО.

 Ірина Цаплюк, студентка ІV курсу БКПЕП: «Ми сподівалися хоч чимось підтримати українську армію: наші хлопці воюють там, і це найменше, чим ми можемо віддячити… Зібрані гроші ми або передамо до зони АТО волонтерами «Крил Фенікса», або щось самі закупимо. Всі розуміють, що коїться в Україні, тому акцію підтримали одностайно. Таке, вважаю, має проводитися, адже слугує хоч б якоюсь допомогою. І проводитися має в інших навчальних закладах теж. Щоби допомагати.»

Усі ці правознавці, економісти, технологи-ливарники, машинобудівники, спеціалісти з фізичного виховання не залишаться без роботи навіть у часи найжорстокішої кризи – це точно. До диплому кожного можна сміливо вписувати ще одну спеціальність – кулінара-кондитера. Благодійний ярмарок у БКПЕП – це той випадок, коли недорого, дуже апетитно й так само смачно. Напевне, вже смачно: скуштувати солодкої краси до головної адмінбудівлі терміново прибула навіть делегація з 3-го корпусу на Вінницькій. Жарти-жартами, але минулого разу, коли вперше влаштували подібну виставку-продаж, розповідають у закладі, наторгувати вдалося понад 3 тисячі гривень. Цього разу виручка виявилася дещо меншою – трохи більше 2,5 тисяч, але її цінність, звісно, є куди більшою за її суму.

Вони вже встигли влаштувати два благодійних ярмарки, кажуть студенти, не раз збирали гроші для окремих воїнів АТО-випускників їхнього коледжу, на черзі – низка нових акцій.

Юлія Коломієць, голова студентської ради БКПЕП: «Стосовно заходів, що їх ми плануємо провести… По-перше, це здача крові. У нас знайшлося 40 бажаючих здати кров для бійців АТО. В. о. директора коледжу І. О. Демусь допоміг нам зв’язатися з фахівцями, і у стаціонарних умовах буде організовано здачу крові. Також ми хочемо розпочати плести сітки. Звернулися до народного депутата О. В. Ревеги, аби він допоміг закупити їх. Так що скоро відбудеться у нас і така акція.»

 

За матеріалами ТРК ВіК