Бердичівському коледжі промисловості економіки та права відбулося вручення дипломів випускникам заочного відділення. Випускники були різного віку – від 20 років і ті, кому за 50. З цього моменту вони гідні називати себе молодшими спеціалістами в галузях машинобудування, програмування, юридичного права тощо.
Ні для кого не секрет, що в наш час наявність освіти є незаперечною складовою на шляху досягнення успіху, і Бердичівський коледж промисловості, економіки та права дає потужну базу теоретичних і практичних знань своїм студентам.

В коледжі є два корпуси, в яких студенти отримують суто теоретичні знання, і один корпус-майстерня, де студенти закріпляють свої знання на практиці. Хоча і обладнання в майстернях не нове, але досвідчений педагогічний колектив вправно виконує свою роботу і дає студентам-заочникам гідні знання. Як результат - гарні перспективи для подальшого працевлаштування.
В цьому році коледж випустив 3 групи студентів заочного відділення і одну групу студентів, що отримали післядипломну освіту.
Після спілкування з випускниками стало чітко зрозуміло, що вступ до цього навчального закладу був обґрунтований і мав вагові наслідки:
«Рішення вступити на заочну форму навчання до БКПЕП виникло завдяки бажанню отримати знання та набути нових навиків. Підвищення своєї кваліфікації, чи отримання освіти, відмінної від основної, – це додаткові пріоритети на роботі та у повсякденному житті, - пояснювали студенти-випускники. - А завдяки педагогам, які всі теоретичні знання обґрунтовували на прикладах з реальних ситуацій, навчання з простого вивчення підручника перетворилося на цікавий та легкий процес. Кожен з нас вдячний коледжу, який дав нам змогу повернутися до студентського життя і пережити все це знову. Після отримання диплому відкриваються нові можливості у виборі роботи та просуванню по кар’єрним сходам, адже диплом з Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права має неабияку вагу для роботодавців».

 

Автор: Євгеній Чернецький