27 лютого у місті Могильові (Білорусь) відбулась традиційна легкоатлетична матчева зустріч “Білорусь-Україна”, участь у якій взяли найсильніші легкоатлети-юніори двох країн. Наш студент Олександр Баранніков завоював срібну медаль з результатом 216 см. Цей результат є особистим рекордом Олександра.

28 лютого у Херсоні відбувся другий етап Кубка України зі стрибків у висоту – «Таврійські висоти». У змаганнях взяли участь понад 60 атлетів, які виявляли найкращих у п’яти вікових категоріях.
Участь у змаганнях брали наші висотники студенти БКПЕП.

У змаганнях хлопців до 17 років не було рівних Дмитру Нікітіну І місце з результатом 202 см. У змаганнях дівчат до 17 років Мельничук Ольга з результатом 165 см посіла ІІІ місце, в той же віковий категорії Мельничук Юлія з результатом 155 см посіла 8 місце. Четверо наших студентів брали участь у змаганнях серед чоловіків, показали непогані результати та перевірили себе с більш іменитими спортсменами, Нікітін Дмитро з результатом 209 см п’ятий, Мазур Владислав з результатом 209 см шостий, наш випускник Віктор Лонський з результатом 209 см сьомий, Шклярук Андрій з результатом 185 см десятий.
Вітаємо з успіхом наших спортсменів та тренера Лонського І.В.