У Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права провели ряд конкурсів, які допомогли встановити кращих студентів спеціальності "Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях" за різними категоріями:

- Конкурс "Кращий за робочою спеціальністю Токар", в якому потрібно було показати свої вміння роботи на верстатах, які студенти отримали за час навчання в коледжі.

- На конкурс "Кращий спортсмен Технолог" були відібрані найсильніші, спортивні технологи по курсам, які змагались в умінні контролю м'яча, підтягуванні на турніку, підніманні гирі та інших видах спортивних змагань.
- Кращий технолог 2015 року - головний конкурс, переможцеві якого дається право участі у конкурсі "Студент року БКПЕП". Здобути перемогу в цьому конкурсі було не просто: учасникам треба було цікаво себе представити глядачам і членам журі, показати знання не тільки за своєю спеціальністю, але і загальні знання в конкурсах "Ерудит", "Прокоментуй відео інформацію" та "Призначення ріжучого інструменту / оснащення".

Переможцем конкурсу стала студентка групи Т-446 Чопюк Н.В. Вітаємо з перемогою!


Конкурс "Кращий за робочою спеціальністю токар"

Переможці студенти групи Т-348

І - Крижанівська В.С.

ІІ - Гітько Д.О.

ІІІ - Коноводова І.В.

ІV - Качанівський Р.В.


 

Конкурс "Кращий спортсмен-технолог 2015 року"

Кращий спортсмен  - Худяков Д.В.


Конкурс "Технолог року 2015"

Переможці:

І місце - Чопюк Н.В. (Т-446)

ІІ місце - Чеглаков Р.С. (Т-347)

ІІІ місце - Борщ Д.М. (Т-348)

 

 

Олексій Тростянський