Програміст року БКПЕП 2015Сьогодні в світі немає жодної галузі людської діяльності, яка б розвивалась так само стрімко, як обчислювальна техніка. Щороку — нові моделі комп'ютерів, нові технології, нове програмне забезпечення. Але розвиток інформаційних технологій не можливий без справжніх спеціалістів - програмістів, які мають гарне логічне мислення, вміють нестандартно підходити до реалізації ідеї, в чиїх руках майбутнє ІТ індустрії.

В Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права пройшов конкурс серед студентів спеціальності "Розробка програмного забезпечення", переможець якого з гордістю буде носити звання "Програміст року - 2015".

В конкурсі брали участь 6 учасників: Радовець Олександр (група П-215), Михайлов Гліб (П-215), Волошин Вадим (П-314), Нікітін Олексій (П-314) Ніколайчук Володими (П-413) та Боримський Олександр (П-413).

На першому етапі конкурсу "Програміст року - 2015" учасники презентували себе, як особистість. Для цього зняли відео-презентації, в яких розповіли про себе та про своє навчання у коледжі. Журі оцінювало роботи конкурсантів за творчим здобутком, розкриттям теми та, звісно, за гумористичним внеском. Наступними етапами були конкурси на знання профільних предметів. Саме з їхньою допомогою, судді виявили, хто з майбутніх програмістів є найерудованішими та більш обізнаними в сфері обчислювальної техніки. На одні питання конкурсанти відповідали швидко, а над іншими доводилося подумати. Загалом всі показали гарні знання, що було відзначене в оцінках журі.

Коли остаточні оцінки були підраховані, заступник директора з виховної роботи Наумчик Тетяна Петрівна оголосила переможців:

- ІІІ місце зайняв студент групи П-413 Ніколайчук Володимир.

- наступним переможцем виявився Михайлов Гліб, студент 2-го курсу групи П-215, який обійшов більш досвідчених опонентів і зайняв ІІ почесне місце.

- а перше місце у конкурсі "Програміст року-2015" зайняв Боримський Олександр, студент 4 курсу групи П-413, який і отримає право гідно представити свою спеціальність на конкурсі "Студент року БКПЕП".

Завдяки конкурсу, переконані його учасники, вони здобули новий досвід та отримали чимало позитиву.

 

Олексій Тростянський


Програміст року БКПЕП