У стінах бердичівського коледжу промисловості, економіки та права пройшов захід – реквієм, на який були запрошені учасники так антитерористичної операції, які були студентами БКПЕП: Піотровський Антон, Козаченко Андрій та Терепов Андрій. студенти вшанували подвиг усіх українців, які загинули у страшному воєнному пеклі. Серед своїх випускників бердичівський коледж має втрати. Тому хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх військових.

 

Ще рік назад слова «Слава Україні- Героям Слава» не мали якогось особливого змісту, сьогодні ж ми навіть сприймаємо їх по іншому, бо знаємо, хто вони – герої, як вони виглядають, вони нічим не відрізняються від нас – простих людей. Але сила духу їхнього незламна, а безстрашність та мужність викликає захват.

Студенти коледжу розповідали вірші, співали пісень, танцювали. Відео-фрагменти, показані на екрані та щирі слова викликали у гостей сльози, спогади.

Запалені свічки назавжди стануть символом пам’яті про всіх воїнів, які не повернулись живими на рідну землю. Кожному військовому надали слово, мужні чоловіки помітно нервувались, але все ж розповіли про своє перебування у зоні АТО, про хвилювання та втрати. Боляче було втрачати своїх побратимів, і саме тому тепер на їхні плечі лягла подвійна відповідальність: прожити життя не тільки за себе, а й за тих, хто загинув на чужині. Червоні гвоздики, подаровані студентами символізують пам’ять, вдячність та вічну любов у серці.

Війна- страшне слово, але ніщо так не об’єднує людей, як вона.

Війна, АТО, хоч би як це не називали, але це змушує брати у руки зброю і захищати свої сім’ї, хтось робить це фізично, хтось морально. І сьогодні величезна кількість українських патріотів на передовій захищають Україну.

Пройдуть роки, але імена тих, хто не повернувся з війни не зітруться, і саме тому, завдання кожного розповісти майбутнім поколінням про те, що до межі, яка розділяє мир та війну, лише декілька кроків…

Вічна пам’ять українцям, що загинули за свободу України!
Слава героям!
Бережімо мир!


 

 

За матеріалами http://www.berdichev.biz/

{jcomments off}