Шановний Іване Омеляновичу!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди призначення Вас на посаду директора ДВНЗ «Бердичівський коледж промисловості, економіки та права». Це без перебільшення знакова подія не тільки у Вашому особистому, професійному, творчому житті, але й новий етап розвитку нашого навчального закладу, майбутнє якого передусім пов’язується з іменем першого керівника, його авторитетом, ідеями, конкретними справами, людською привабливістю.

 

Ваше обрання є виявом великої довіри всього колективу і водночас великою відповідальністю за тих, хто працює й навчається в нашому коледжі.

 

Нехай Ваша повсякденна нелегка діяльність на вкрай відповідальній посаді буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть реалізувати поставлені завдання й здійснити задумані плани. Нехай притаманні Вам енергія, завзятість та наполегливість і надалі сприяють піднесенню іміджу нашого навчального закладу! Нехай Вас завжди супроводжують творче натхнення й наснага, оптимізм, добро, гармонія, успіх, повага, удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги. 

Переконані, що Ваш професійний досвід, управлінський талант і організаторські здібності дозволять Вам домогтися значних досягнень на цьому високому і відповідальному посту.

 

                                                                                             З повагою,

колектив коледжу