Бердичівський коледж промисловості економіки та права відрізняється від багатьох коледжів тим, що має Студентську Раду, обрану демократичним та відкритим шляхом. Майже кожного року відбуваються вибори голови Студентської Ради, його заступника, голів технічних, юридичних та економічних спеціальностей, їх заступників і так далі. 

Висунути свою кандидатуру може будь-який студент, починаючи з другого курсу, а брати участь в голосуванні – по 7 чоловік з кожної групи, окрім випускників. І, якщо ж в минулому році на кандидатуру голови студентської ради балотувалися 4 чи 5 людей, то в цьому році лише двоє – Мельник Юрій та Богдана Мукоєд, студенти другого курсу.

 

Здавалося б, обрати кандидата просто: всі прийшли, вислухали плани та цілі кожного з кандидатів, проголосували, підрахували і оприлюднили результати. Але, кандидати на голову Студентської Ради мали настільки рівний рейтинг, що виникли деякі труднощі. Спочатку охочих проголосувати прийшло набагато більше, аніж по 7 чоловік з групи, але це швидко відрегулювали. Потім, під час голосування шляхом підняття рук, деякі студенти піднімали дві руки за раз. І лише з другої спроби вдалося визначити переможця. Ним стала Богдана Мукоєд, студентка 2 курсу юридичної спеціальності. Відповідно, Юрій Мельник, який посів друге місце, став її заступником.

 

Найцікавіше – лише один десяток голосів розділяв кандидатів, а отже в БКПЕП сформувалася нова та сильна команда студентського самоврядування.


 

Джерело: Ріо-Бердичів