Навряд чи знайдеться у календарі настільки повний символів день, як 1 Вересня: старт нового навчального року символізує собою свято Мудрості, Добра, Любові, нових сподівань та вражень, поваги до тих, хто прищеплює людям потяг до знань та розуміння цінності тих. Цього дня прилив нових свіжих сил відчули усі навчальні заклади Бердичева, у тому числі і молода, перспективна і креативна родина Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права. Ось вона – майбутня національна еліта, майбутні професіонали своєї справи, майбутні фінансисти, правознавці, машинобудівники, економісти, фізкультурники. Для їхнього закладу 1 Вересня – то день, коли коледж продовжує творити нові славні сторінки своєї історії, говорить директор закладу Іван Демусь, перед студентсько-викладацьким колективом є чітко поставлена мета, що її спільними зусиллями той неодмінно досягне.

 

У будь-якій ситуації залишатися самими собою і не піднімати білий прапор щоразу, коли важко, побажав студентам коледжу Бердичівський міський голова: Василь Мазур подарував закладові фільм про історію БКПЕП та висловив сподівання, що сьогоднішні студенти стануть головними героями наступних частин кінорозповіді.

 

У перший день нового навчального року безумовно хвилюються мало не усі – учні та студенти, першокурсники і першокласники, майбутні випускники, педагоги, батьки, говорить народний депутат України Олександр Ревега, і якщо молодь прислухається до щирих напуть та побажань, що лунають на її адресу 1 вересня, то неодмінно стане успішною та потрібною людям і своїй країні.

 

Сьогодні, як ніколи, в Україні мріють про мир на рідній землі: троє колишніх випускників Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права – Роман Абрамов, Вадим Наумов та Василь Законов – за незалежну і квітучу Україну геройськи віддали на сході свої життя. Справжніми героями повернулися до рідного міста живими ще одні випускники БКПЕП – Андрій Козаченко, Олександр Тимощук та Павло Гайдаманчук. Не втомлюватися черпати знання, навчатися і здійснювати свої мрії у мирі та злагоді побажали, серед іншого, вони винуватцям свята.