До Дня фізичної культури і спорту України у Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права презентували відремонтовану спортивну залу. Дня, коли займатися фізкультурою можна буде без травм та без здійнятої від бігу пилюки, у закладі чекали давно. І от, завдяки фінансовій допомозі та наданим матеріалам ремонт спортзалу завершено. Старе гумове покриття у минулому. Студенти займатимуться на підлозі з рейок, що є сучасним рішенням для спортивної зали. З-поміж інших робіт – природна вентиляція та сучасна енергозберігаюча система освітлення. Не оминули увагою і стелі, яка раніше потерпала від грибку. Виконали також ізоляцію зовнішніх стін.

 

Іван Демусь, директор БК ПЕП: «Гарний подарунок до Дня фізичної культури і спорту має наш колектив коледжу. Це наша оновлена спортивна зала. Це об’єкт, який потрібен кожному із нас, омріяний об’єкт, який ми хотіли зробити раніше, але був брак коштів. У міністерстві мені пообіцяли зробити це колись. А коли прийшов міський голова і народний депутат, навіть вести їх сюди було соромно. Але вони сказали, що допоможуть, значить допоможуть».

На знак вдячності за створення гідних умов для занять, від імені студентів кожному меценатові було вручено подяку. Найперше - за небайдужість і участь у їхньому студентському житті. Ну й за те, що роблять для міста добрі справи, не жалкуючи коштів та часу.

Богдана Мукоїд, голова студентської ради БК ПЕП: «Від всієї студентської ради і студентства нашого коледжу хочу висловити вам щирі слова вдячності за цей оновлений спортивний зал. Тепер на пари з фізичного виховання ми будемо приходити із задоволенням. І, сподіваємось, що у подальшому ви також будете підтримувати нас і допомагати коледжу».

Микола Булгар, голова циклової комісії фізичного виховання БК ПЕП: «Щиро дякую за допомогу, за терпіння і розуміння. Пам’ятаєте всі, яка була наша зала. Зараз вона має сучасний вигляд».

Іван Демусь, директор БК ПЕП: «Дозвольте побажати вам всім міцного здоров'я, енергії, натхнення».