Бердичівський коледж промисловості, економіки та права вчергове відкрив свої двері для потенційних студентів. Аби, серед іншого, проінформувати: відповідно до умов прийому, затвердженого Міносвіти і науки, заклад, як і раніш, проводить набір абітурієнтів для підготовки фахівців за рівнем «молодших спеціалістів». Коледж продовжує свою діяльність як державний вищий навчальний заклад, підкреслює його директор Іван Демусь, серед нового у БКПЕП відзначає внесену Кабміном зміну до назв спеціальностей. 

Лише державні і лише найпрестижніші – один із головних принципів співпраці з університетами й академіями у Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права залишається незмінним. Більш того, як відзначають у закладі, кількість відповідних пропозицій з боку їхніх потенційних партнерів зростає.

 

Скорочений термін навчання, можливість здобувати знання дистанційно – від викладачів університетів, котрі самі приїжджають до Бердичева. За цією схемою БКПЕП та його партнери успішно співпрацюють вже не один рік. Зокрема, зі столичним національним університетом будівництва та архітектури. Кияни зауважують: з-поміж інших коледжів бердичівський вирізняється потужною базою знань.

Те, що у БКПЕП дають все необхідне для подальшого успішного здобуття вищої освіти, його випускники, котрі нині у Києві осягають науку зодчества, відчули на собі.

8 років співпрацює коледж промисловості, економіки та права з іншим престижним вишем – Одеською політехнікою. Їхні випускники з Бердичева часто є володарями червоних дипломів, розповідають одесити, багато хто з них отримує рекомендації до аспірантури, і взагалі, підсумовують, Одеса дякує Бердичеву за дітей.

Чого варта теорія, не підкріплена практикою? Багатого, але не всього. Нині потреби суспільства зростають, а значить зростають вимоги до фахівців. Розуміючи це, у Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права всерйоз взялися за розширення географії не лише вишів-партнерів, але й центрів, де їхні випускники змогли би на якісному рівні здобути необхідну практику.

 

 

 

Джерело: ТРК ВіК