Шановні колеги та студенти! 

Просимо підтримати петицію до Верховної Ради України! 

У зв’язку із реформуванням освіти в Україні  виникає багато дискусійних питань, у тому числі питання щодо функціонування, фінансування, підпорядкування та ІСНУВАННЯ коледжів і технікумів в системі освіти України.

Законом України «Про освіту» передбачена розробка спеціального Закону України  «Про фахову передвищу освіту» для системи коледжів і технікумів України.

Даний проект розроблено з урахуванням положень проекту Концепції реалізації державної політики у сфері реформування підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, прикінцевих положень Закону України «Про вищу освіту» та зареєстровано 24 квітня 2018 року у ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ за № 8321. Інформація про законопроект знаходиться за посиланням

 

ПРОЕКТ ЗАКОНУ "ПРО ФАХОВУ ПЕРЕДВИЩУ ОСВІТУ" - ПЕРЕГЛЯНУТИ

 

З метою акцентувати увагу громадськості та депутатів Верховної Ради України щодо прискорення розгляду, обговорення та прийняття даного законопроекту, на офіційному веб-сайті Верховної Ради України була зареєстрована та  оприлюднена 27 квітня 2018 року електронна петиція«Щодо розгляду та прийняття проекту Закону України №8321 «Про фахову передвищу освіту»»,  автор (ініціатор) петиції Лещик І.Б..  Розпочався збір підписів на її підтримку. 

 

Щодо розгляду та прийняття проекту Закону України №8321 «Про фахову передвищу освіту» - ВІДКРИТИ ПЕТИЦІЮ

 

 

ПІДТРИМКА ПЕТИЦІЙ – НЕ ПАНАЦЕЯ, А ВАГОМИЙ АРГУМЕНТ У ПРОЦЕСІ РЕФОРМУВАННЯ ОСВІТИ ТА ПОБУДОВИ ЦИВІЛІЗОВАНОЇ, ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ТА КВІТУЧОЇ КРАЇНИ

 

На сайті  itd.rada.gov.ua відкрити петиції, зареєструватись та згідно подальших кроків підписати петицію: 

 

Щодо розгляду та прийняття проекту Закону України №8321 «Про фахову передвищу освіту» - ВІДКРИТИ ПЕТИЦІЮ

 

Як зареєструватись на сайті та підписати петицію? ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

 

ЗАВАНТАЖИТИ ІНСТРУКЦІЮ

 

 

При реєстрації та голосуванні листи на деякі поштові скриньки кидає в спам!Перевіряйте кошик спам!