Чимало випускників коледжу економіки, промисловості та права стають студентами вищих навчальних закладів, здобуваючи якісну вищу освіту у своєму рідному коледжі. Так, на базі БКПЕП діють відділення: Київського національного університету будівництва та архітектури, Одеського національного політехнічного університету, Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету. Однією із переваг навчання є те, що не потрібно студентам витрачати час і гроші на поїздку в інше місто, а провідні викладачі цих вишів самі приїздять до своїх студентів, ведуть їх від початку (начитки лекцій тощо) і до захисту курсових проектів.

 

Зі слів директора коледжу, завдяки сьогоднішньому законодавству в освітній галузі можлива співпраця коледжу та інститутів із випускниками професійно-технічних навчальних закладів.

Зовсім недавно на базі коледжу відбувся захист курсових проектів студентів Київського національного університету будівництва та архітектури. Група випускників працювала над розробкою нової конструкції дробарки. Зі слів викладачів, рівень підготовки студентів-випускників коледжу є дуже високим.

Шостий рік співпраці й досвіду роботи у Бердичеві мають викладачі Одеського національного політехнічного університету, організувавши свій філіал на базі ливарного виробництва.

Другий випуск спеціалістів, а це шість випускників спеціальності «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів та сплавів», минулими вихідними захищали свої дипломні проекти. Із завданням: спроектувати ливарний цех у семи кресленнях впоралася на «відмінно» колишня студентка, а нині працівник коледжу Ольга Михайлівська.

Випускники коледжу, зі слів викладачів, успішно вступають на усі факультети Одеського політеху, а потім ідуть працювати, приносячи користь суспільству, підіймаючись все вище службовими сходами. А одесити і бердичівляни таки вміють знайти спільну мову!

Злагоджено і плідно співпрацюють у закладі викладачі коледжу та вишів і основне, що отримують у фіналі – високий рівень підготовки молодих фахівців.

Вищі навчальні заклади, які працюють на базі БКПЕП, щоразу розширюють тут свої можливості, створюють нові спеціалізації, які є конкурентоспроможними на ринку праці.


 

 

Джерело: ТРК ВіК