26 лютого 2016 року студенти Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права були відзначені на першому в Україні міськрайонному конкурсі «Благодійна Бердичівщина». Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва на Бердичівщині, поліпшення якості комунікацій між благодійниками та отримувачами допомоги, створення додаткових можливостей для їхнього продуктивного діалогу. На сьогодні це єдиний діючий проект з відзначення кращих благодійників і найбільш ефективних доброчинних ініціатив в українському благодійному просторі. 

 

За ініціативи студентів Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права, були організовані дві благодійні ярмарки, на яких продавали виготовлену студентами власноруч продукцію (смаколики, піца, пироги та ін.) з метою благодійної допомоги військовим. За вилучені від продажу продукції на ярмарку кошти була куплена бензопила для військових 26-ой артилерійської бригади. 

Також було організовано виготовлення оберегів, які військові носили на військовій формі, із згадкою про те, що про них пам’ятають і чекають вдома.  Крім того, спільно з волонтерською організацією Крила Фенікса, студентами та колективом коледжу було зібрано благодійну допомогу переселенцям у санаторій «Тетерів» в м. Коростишів та гуртожиток коледжу, де проживають переселенці з тимчасово окупованих територій Криму, Луганської та Донецької областей.