Італійський фізіолог Анжело Моссо сказав у свій час, що фізичні вправи можуть замінити багато ліків, але жодні ліки у світі не можуть замінити фізичні вправи. Неможливо переоцінити важливість заняття спортом у нашому житті. Вони корисні у будь-якому віці.

Особливо приємно займатися спортом там, де для цього створені належні умови. Такими є дві спортивні зали Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права. Перша була презентована після ремонту ще у вересні, до Дня працівників фізичної культури та спорту України. У другій, меншій залі, ремонт закінчився нещодавно, але там вже на повну проходять заняття, тренуються спортсмени.

 

Ремонт стелі, стін, освітлення, підлоги, виконання значного обсягу робіт по водовідведенню та вентиляції – те, над чим доводилось попрацювати. Фінансову допомогу надали міський голова Василь Мазур, підприємці Володимир Морозов та Олександр Кіщук«Підтримку у вигляді коштів ми також отримали з Міністерства освіти та науки України, бо, як кажуть, тому хто робить, допомагають», - зазначив директор коледжу Іван Демусь. Керівник закладу також розповів, що значну частину ремонтних робіт виконали працівники майстерні та викладачі, які зацікавлені у створені комфортних умов для занять студентів. Незабаром у коледжі планують відкрити ще й тренажерну залу.

Бердичівський коледж промисловості, економіка та права – місце, у якому в різні роки навчались і навчаються  талановиті спортсмени, знані далеко за межами міста та країни. Зокрема, боксери Максим, Дмитро та Олег ЧулячєєвіДенис Вітомський, легкоатлети Віктор Лонський, Олександр Баранніков, Владислав Мазур, Євгенія Ординська та Дмитро Нікітін. Цей список можна  продовжити. Не варто також забувати і про талановиту команду з хокею на траві. Тому важливо, щоб у коледжі, де куються спортивні таланти, тренування та заняття з фізичної культури проходили за належних умов та приносили задоволення.

Джерело: Бердичівський погляд