Гумор допомагає кожному з нас впевненіше йти по життю, адже сучасні реалії та стан справ у державі неминуче відображаються на самопочутті кожного з нас. І якщо відноситися до усього надміру серйозно, то можна і не зогледітися, як опинишся у лікарні з нервовим розладом. При цьому не слід забувати, що хто-хто, а бердичівські лікарі жартувати не будуть. Тож потрібно хоч інколи розбавляти повсякденні турботи невеликою дозою гумору. Погодьтеся, навіть висміюючи те чи інше негативне явище у нашому суспільстві можна привернути набагато більшу увагу до проблеми, ніж якщо будеш із серйозним виглядом кричати про неї на кожному кроці.

 

Мабуть і те, що лише сміх врятує нас від депресії та суворих викликів повсякденності добре зрозуміли у Бердичівському коледжі промисловості, економіки і права, де у п’ятницю, 11 березня, відбувся вже другий у цьому навчальному році Клуб Веселих та Кмітливих, темою якого була весна, дівчата та кохання. Навіть суворі викладачі коледжу у цей день з нагоди свята були не такими суворими, як на парах, а зайнявши свої місця у глядацьких рядах весело сміялися разом зі своїми студентами. Втім, деякі з викладачів працювали навіть під час проведення КВК, адже вони були включені до складу журі та мали визначити, яка ж з команд достойна називатися найдотепнішою. Окрім них до складу суддівської колегії увійшли студенти та навіть професійні бердичівські артисти з Палацу культури ім. Шабельника.

Цього разу між собою змагалися три студентські команди: переможці минулої гри – команда «ПМС» (Причина мужского стресса), «Оптимізм» та «Два капітани 2015». Їм усім потрібно було пройти три конкурси, стандартні для КВК. Це вітання, що стало своєрідною візитівкою команд, конкурс капітанів та домашнє завдання, де веселим та кмітливим можна було жартувати на довільну тему. Під час проведення даного гумористичного заходу глядачі могли переглянути відеороботи, які виготовили команди щоб презентувати себе, побачили низку гумористичних номерів на різну тематику. Були серед виступів як доволі сильні номери, так і номери трохи слабші, однак передихнути присутнім у залі було ніколи – на сцені вирувало справжнє акторське дійство.

Несподівано для себе у залі ми побачили і випускника Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права Артура Іваненка. Нагадуємо, що він сам, не дивлячись на молодий вік, вже встиг зіграти у складі таких команд КВК, як «Бердичівські патріоти», «11:10» та «Сборная неизвестных городов». Остання, до речі, наразі грає в одеській лізі КВК «ВзлЕтка», та показує гарні результати, маючи намір дійти до фіналу, а якщо пощастить, то і перемогти своїх більш сильніших та досвідченіших суперників. Нам стало цікаво, як оцінить рівень студентського КВК людина, що не є новачком у світі гумору, тож після гри ми трохи поспілкувалися з Артуром Іваненко, і він поділився своїми враженнями від гри.

«Це вже не перший раз, коли я відвідую гумористичні заходи в Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права, і хочу відмітити, що мені особисто надзвичайно приємно, що молодь обирає для себе такий саме вид активного і веселого відпочинку, та знаходить можливість не дивлячись на пари і навчання для творчої самореалізації, – каже Артур. – Мені дуже подобається, що нарешті сьогодні ми можемо на власні очі спостерігати відновлення традицій Клубу Веселих та Кмітливих не по телевізору, а у нашому рідному місті Бердичеві. Хочу відмітити, що з кожною новою грою рівень акторської майстерності та якість вигаданих жартів лише підвищується, а це значить, що у молоді є потенціал, а головне – бажання приймати участь у подібних заходах. Так, помітно, що деякі ніяково почувають себе на сцені, проте кожен їх виступ це новий досвід, а впевненість прийде з часом. Так тримати!»

Слід зазначити, що буквально з перших хвилин гри позитивно себе зарекомендувала команда «ПМС». Було видно, що вони недарма стали переможцями першого КВК, і готові піти на все, щоб закріпити свій титул кращих. Так що підведення підсумків не стало несподіванкою практично ні дня кого – команда «ПМС» впевнено зайняла перше місце. На другому опинилися «Два капітани», а третє почесне місце дісталося команді «Оптимізм».

Після підведення підсумків для усіх трьох команд в нагороду за їх активність та дотепність вручили святковий торт від директора навчального закладу Івана Демуся та профспілкового комітету. Так що неважливо, на якому ти місці, адже у КВК всі рівні: просто хтось краще підготувався, а комусь трішечки не вистачило, щоб дотягнути до омріяної перемоги. У будь-якому разі ми поздоровляємо усіх студентів Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права, які долучилися до проведення цього святкового дійства або у складі команд, або просто як глядачі. І сподіваємося, що свято гумору у коледжі буде продовжуватися і надалі, не дивлячись на будь-які негаразди.


 
 За матеріалами Бердичів БІЗ