У суботу, 9 квітня, державний вищий навчальний заклад – Бердичівський коледж промисловості, економіки та права – відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів, школярів міста і району. Зустрічали гостей керівництво закладу, студенти і викладачі, розповідали про перспективи вступу, напрямки освіти і умови вступної кампанії – 2016.

Майбутніх абітурієнтів та їх батьків голови циклових комісій закладу ознайомили із напрямками підготовки, дали повну інформацію щодо спеціальностей, розповіли про умови та правила прийому до коледжу. Нагадали, що при навчальному закладі діють підготовчі курси, існує денне та заочне відділення, а випускники мають гарну перспективу продовжити навчання далі у вищих навчальних закладах.

 

Металургія, галузеве машинобудування, облік та оподаткування, економіка, фінанси, банківська справа та страхування, право, інженерія програмного забезпечення, фізична культура і спорт – таке сузір’я спеціальностей має коледж. Здійснюється підготовка за професіями із видачею посвідчень держзразка «Оператор ПЕОМ» (економічні спеціальності та правознавство), «Токаря, фрезерувальника» (технічні спеціальності). Випускники художньої школи цікавляться новим напрямком – «Художнє та ливарне литво»…


Викладачі і студенти детально розповіли про усі переваги навчання у їх закладі. Іванна через два місяці уже випускниця, хоче продовжити навчання в одному із вищих навчальних закладів України.

Про свої професії розповіли майбутні економісти і фінансисти, юристи, працівники поліції, нотаріуси, адвокати і слідчі… Дізнавшись про день відкритих дверей, Денис із мамою відразу ж приїхали із Озадівки. Хлопцеві подобається програмування.


 

 

 

За матеріалами ТРК ВіК