Весна то є дійсно свято молодості, краси та кохання, адже важко бути похмурим, коли сяє тепле сонечко і природа навколо тебе починає розквітати, прокидаючись від довгого зимового сну. Саме весна приносить у наше життя перші квіти, перші погожі дні та перше нагадування про те, що літо не за горами. А літо, як відомо, то є найкращий час для відпочинку – особливо знають це студенти, які на протязі року старанно вчаться, не забуваючи втім і про розваги. Можливо саме тому до всесвітнього Дня сміху 1 квітня у місті Бердичеві провели грандіозний захід – “Студентська весна – 2016”, який відбувся у міському Палаці культури ім. Шабельника.

 

Що можна сказати про Бердичівських студентів? Лише те, що вони старанні, наполегливі, та завжди готові прийняти участь у різноманітних молодіжних заходах, адже до всього вони ще й дуже талановиті. Як правило, у кожному навчальному закладі міста Бердичева (маємо на увазі саме коледжі) постійно організовуються та проводяться якісь свята, а ось чогось такого спільного, що б об’єднало студентство у велику дружню та творчу родину до цього часу не було.


Фестиваль молодіжної творчості “Студентська весна – 2016” з нагоди Дня сміху, який проводився 1 квітня, був організований саме для того, щоб виправити цю помилку. Адже вперше на сцені міського Палацу культури виступили разом студенти трьох коледжів: Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права, Бердичівського медичного коледжу та Бердичівського педагогічного коледжу. Тож ця подія дійсно стала справжнім молодіжним фестивалем, і зібрала велику кількість глядачів.

Запальні ведучі, цікаві гумористичні номери, танці та пісні у виконанні обдарованих студентів зробили свято неперевершеним. На початку заходу коледжі представили свої відеороботи, які мали стати своєрідною візитівкою навчальних закладів, які вони представляють. Бездоганно впоралися з завданням студенти Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права, порадували своєю відеороботою студенти педколеджу. А ось майбутні медики чомусь спасували, представивши у якості візитівки роботу, зняту представниками Житомирської обласної державної телерадіокомпанії. Можливо, просто неправильно зрозуміли правила чи вирішили бути більш серйозними ніж їх друзі. Проте потім виправилися і жартували разом з усіма.

Мабуть вперше за останні кілька років було започатковано ось такий яскравий Фестиваль молодіжної творчості “Студентська весна – 2016”, тож ми сподіваємося, що організатори заходу неодмінно будуть його проводити і на наступний рік, адже ніщо так не об’єднує молодь, як жарти, сміх та спільна творча праця. Так що “Студентська весна – 2016” завершилася, попереду – “Студентська весна – 2017”.За матеріалами Бердичів БІЗ