З 21 листопада по 2 грудня  2016 р. проходила декада циклової комісії спеціальності «Економіка» відбулися різні  заходи, які довели та підтвердили кваліфікованість, професіоналізм та завзятість викладачів циклової комісії.

Було  охоплено як навчальну, методичну, так і виховну роботу.

21.11.було проведено відкрите заняття викладачем вищої категорії, викладачем-методистом Гнатишиною Л.С.  з дисципліни «Планування та організація діяльності підприємства».

 

Протягом 22.11, 25.11  було проведено профорієнтаційну роботу  м. Козятин (Бакановський І.Г.), та відвідано ярмарку професій в м. Бердичеві (Данилюк Є.Є.).

26.11.2016 року відбулися Батьківські збори на групі Е-219 (наставник групи Данилюк Є.Є.), які сприяли забезпеченню тісної співпраці між викладачами спеціальності та батьками студентів.

28.11. о 15.00 в ауд.11 відбулася «Економічна вікторина»

між  студентами групи Е-219. Викладачем Шкрабак В.Я підготовлено цікаві завдання та конкурси для студентів. Під  час вікторини панувала дружня та весела атмосфера, студенти справилися з отриманими завданнями та отримали безліч задоволення під час спілкування.

30.11. о 15.00 пройшов методичний семінар на тему : «Активізація навчального процесу з метою підвищення ефективності  засвоєння професійних знань з економічних дисциплін». Доповідачами на семінарі були Гнатишина Л.С., та Гнатишин А.В., які підготували змістовні доповіді та поділилися своїм досвідом активізації роботи студентів. Під час обговорення виникла жива дискусія до якої долучилися всі присутні викладачі.

1.12. було проведено анкетування серед студентів, викладачів та адміністрації коледжу. Темою анкетування стала «Поведінка споживачів в умовах ринку».  Розробку питань та проведення анкетування здійснювала викладач спецдисциплін Кушнірук О.Ф.

До анкетування залучено  понад 10 груп (140 студентів), 24 чол. Із адміністрації коледжу, 20 чол. викладачів.

Результати анкетування

Перлиною проведення  декади спеціальності «Економіка» була конкурсна програма «Найкращий студент економічної спеціальності» (відповідальні Андронюк Н.І., Данилюк Є.Є., Гнатишина Л.С.).

 

Заключним етапом проведення декади циклової комісії являлось нагородження студентки групи Е-219 Сороки Марини та її наукового керівника Шкрабак В.Я. як переможців першого обласного конкурсу творчих робіт «Житомирщина- моя мала Батьківщина» (м. Житомир ЖДТУ)

Отож декада циклової комісії спеціальності «Економіка» пройшла успішно і досягла своєї мети – продовжити популяризацію спеціальності «Економіка»,  показати її актуальність в сучасних умовах, розвивати професійні  якості та вміння студентів спеціальності, вселити в них віру в успіх та бажання працювати за обраним фахом у майбутньому!