У Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права – знову День відкритих дверей, цього разу – спеціальностей «Право» та «Фізична культура і спорт». Усіх, хто бажає навчатись, запрошують студенти, викладачі та керівництво до державного вищого начального закладу із більш як столітньою історією й новими традиціями, у якому загалом навчається більше тисячі студентів денної і заочної форм навчання.

Минає 10 літ відтоді, як у коледжі відкрито спеціальність «Фізиче виховання», тож вже добре налагоджена система підготовки фахівців, зазначають викладачі, і справжньою гордістю стають випускники. 


На факультет «Фізичне виховання» вступають учні, як після 9-го, так і 10-11 кл., успішно склавши творчий іспит із фізичної культури й написавши диктант з української. Випускники мають можливість навчатись далі, в університетах Львова, Житомира, Переяслав-Хмельницького. Були інститути і у нашого славнозвісного земляка, боксера Володимира Матвійчука. Та спочатку був Бердичівський коледж. 

Спеціальність «Правознавство» у БКПЕП має трохи більшу історію – уже 20 років. З того часу працює у вузі й Валерій Посадевський, голова циклової комісії. Викладач разом зі студентами спростовують усі думки про те, що правознавців у нашій державі більш, ніж достатньо. 

Якраз випускники коледжу, каже викладач, саме той кадровий резерв, який забезпечує потребу держави у фахівцях. 

Чимало випускників БКПЕП не втрачають можливість продовжити навчання. 

Олександр Гуменюк вже 12 років буде, як випускник коледжу, але щораз приходить сюди побачитись із викладачами, зустрітись із одногрупниками. 

Окрім навчання, студенти розвивають свої творчі інтереси у різних гуртках. На перший погляд, навіть із кількох виступів учасників художньої самодіяльності, уже стає помітно, яка надзвичайно талановита й гарна молодь навчається (тут) у БКПЕП. 

Автор: Олена Лук’янюк 

Камера: Володимир Чайковський