Державний вищий навчальний заклад «Бердичівський коледж промисловості, економіки та права» у «День відкритих дверей» знайомив майбутніх абітурієнтів із особливостями навчання за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення» та спеціальностями економічного напрямку: «Облік та оподаткування», «Економіка», «Фінанси, банківська справа та страхування». Коледж відноситься до найбільших навчальних закладів І рівня акредитації в Україні: навчаються у ньому понад тисячу студентів, зауважив директор Іван Демусь, презентуючи навчальний заклад. Обличчям кожного успішного закладу були й лишаються талановиті студенти. Ірина Пушкарьова вже третій рік навчається в коледжі, за цей час, каже, здобула непогані знання і впевненість у завтрашньому дні. Зі слів студентів, у коледжі велику увагу приділяють практичному аспекту, викладачами тут практикуючі фахівці, навіть керівники установ. Начальник Бердичівського управління державної казначейської служби Тетяна Шевчук викладає у вузі бюджетну систему й казначейську справу. 

Два десятки літ заклад здійснює підготовку фахівців за спеціальністю «Економіка». 

Цьогорічних випускників зацікавили й презентацією спеціальності «Інженерія програмного забезпечення». І перспективи її помітно захопили присутніх, адже кожен розуміє, що сучасне життя уже є неможливим без комп’ютерних технологій. 

Директор коледжу ПЕП Іван Демусь іще раз підкреслив: випускники мають можливість йти далі, навчатись в інститутах та університетах за скороченим терміном навчання. Вищу освіту можливо здобути у рідному місті, у рідному коледжі, так як з багатьма вузами укладено угоди про співпрацю. Наразі при коледжі діють курси, що готують, при потребі, до вступу в навчальний заклад, а із 1 березня працюватиме консультпункт. «Свіжу» інформацію можна отримати, як особисто, завітавши, зателефонувавши, так із сайту Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права. 

Репортаж Олени Лук’янюк, ТРК ВіК