Студенти та викладачі Бердичівського коледжу промисловості,економіки та права відвідали виставку на честь  90-річяя від дня народження  відомого тренера Віталія Олексійовича Лонського. Захід відбувся в музеї історії м.Бердичева. На виставці  були представлені експонати, нагороди стрибунів у висоту - вихованців школи імені Лонського, художні витвори мистецтва, легендарні чеканки тренера та багато інших цікавих речей.

 

Зі своїми спогадами поділились мер міста Мазур Василій Костянтинович, син Віталія Олексійовича -  Ігор Віталійович Лонський, перший учень Віталія Олексійовича – Романюк Віталій Павлович ,який працював викладачем фізичного виховання в нашому коледжі. Звучали вірши та пісні, присвячені видатному тренеру.

Наразі справу свого батька продовжує  Лонський Ігор Вітальович.  Дуже приємно ,що серед вихованців школи ім. Лонського були наші студенти - Нікітін Дмитро, Мельничук Ольга ,Цимбалюк Каріна, Мельничук Юлія та випускники  коледжу Лонський Віктор, Баранніков Олександр та Мазур Владислав. Щиро віримо, що і на далі наші студенти будуть продовжувати традиції стрибкової школи Лонського, успішно виступати на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях, прославляючи наше місто та коледж. Бажаємо їм  перемог.

Така виставка проводилася вперше у нашому місті, але торкнулася серця кожного присутнього.