Державний вищий навчальний заклад Бердичівський коледж промисловості, економіки та права співпрацює із навчальними закладами, що мають статус «національний». Серед таких і Київський національний університет будівництва і архітектури. Тісна дружба із університетом триває вже 5 років.

Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА) є провідним навчальним закладом в Україні з підготовки фахівців для будівельної галузі. Заснований ще у 1930 році, підготував понад 80 тисяч інженерів і архітекторів, у тому числі близько 6 тисяч спеціалістів для 120 країн світу. Нині у ньому навчається на 6-ти факультетах денної і заочної форми навчання більше 10000 студентів. Будівельна галузь, кажуть викладачі вишу, була, є і буде, а сильній Україні потрібні будівельники.

 

11-класник Гришковецької гімназії Назар Акімов уже для себе вирішив, куди вступатиме. Мріє, після здачі ЗНО, стати студентом цього університету, знає й про те, що навчатись у вузі зможе навіть у рідному місті, у стінах БКПЕП.

 

Репортаж ТРК ВІК