11 травня 2017 року на міському центральному стадіоні відбулись обласні змагання з легкої атлетики серед студентів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Житомирщини, у яких взяли участь студенти нашого коледжу.

Студенти БКПЕП показали гарні результати в таких видах легкої атлетики: у бігу на 100 м. серед жінок, золото виборола студентка групи ФВ-309 Мельничук Юлія, трете місце посіла студентка групи Ф-216 Чупріна Олена. У змаганнях чоловіків на цієї дистанції трете місце посів студент групи М-293 Перківський Станіслав, у бігу на 400 м. трете місце посів  студент групи Л-136 Овчінніков Максим. Відзначились наші студенти у стрибкових дисциплінах: Стрибки у висоту серед жінок золото у студентки групи ФВ-309 Мельничук Ольги, у стрибках у висоту серед чоловіків золото у студента групи ФВ-309 Нікітіна Дмитра, друге місце посів студент групи ФВ-309 Яремчук Олександр. У стрибках у довжину серед жінок золото у студентки групи ФВ-309 Мельничук Юлії, у стрибках у довжину серед чоловіків трете місце посів студент групи ФВ-309 Лойко Анатолій. Останньої у програмі змагань була естафета, наші студентки посіли друге місце в естафеті 4х100 м серед жінок.

За підсумками змагань у командній легкоатлетичної першості Житомирської області перше місце посіла команда БКПЕП, на другому місці Бердичівський педагогічний коледж, на третьому місці Житомирський торгівельне-економічний коледж.

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів!