Бердичівський коледж промисловості, економіки та права, як і раніше, функціонує як державний вищий навчальний заклад та готує фахівців за освітнім рівнем «Молодший спеціаліст». Про це та про все, що стосується умов прийому у 2017-му році, розповіли у коледжі на Дні відкритих дверей.

Цьогоріч, інформують у БКПЕП, Міносвіти дозволило вступати до закладів, аналогічних їхньому, за сертифікатами ЗНО 2016-го року. Окрім того, звертають увагу, держава особливим чином попіклувалася про військовослужбовців.

У Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права створені всі умови, аби ґрунтовні знання отримала людина, котра прагне навчатися, не полишаючи працювати. Із 25 липня по 23 серпня такі особи можуть подати документи на заочне відділення.

 

І знову таки військовослужбовці... За необхідністю чи бажанням, у БКПЕП вони можуть отримати освіту і на «заочці».

Студент Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права може твердо розраховувати, серед іншого, на те, що по завершенні закладу зможе обрати один із вишів, в якому вчитиметься уже за скороченим терміном навчання. Більш того, осягати науки у трьох із таких вишів можна у себе вдома, у Бердичеві. І за гнучким графіком.

Сьогодні деякі спеціальності у БКПЕП звучать уже дещо по-новому й, окрім того, збагачені вони новими спеціалізаціями, інформував Іван Демусь.

Наприкінці зустрічі, перед тим, як абітурієнти розійшлися на спілкування з головами циклових комісій, директор коледжу висловив побажання: аби діти попередньо ретельно проаналізували, якими талантами вони наділені. Існуюча у БКПЕП база, зауважив Іван Демусь, сприяє отриманню потужних знань, що у майбутньому дозволить доволі легко освоїти іншу, аніж у закладі, споріднену спеціальність. Та все ж таки… Можливо краще «сім разів відміряти», перед тим, як обрати той чи інший шлях? Тим паче, в їхньому коледжі, переконаний директор, обирати є з чого.

 

Репортаж ТРК ВІК