Близько 500 років тому великий Леонардо да Вінчі стверджував, що кожна людина несе в собі безцінний скарб — свій внутрішній творчий потенціал. Працівники бібліотеки Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права вважають, що кожен  повинен прагнути розкрити і реалізувати цей потенціал. І неважливо, коли людина розкриється як творча особистість, адже це може статися як у дитинстві, так і в дорослому віці. Найголовніше, щоб розкриття таланту все-таки сталося.

 В 2017 році в бібліотеці коледжу розпочав свою роботу «Клуб творчих людей і цікавих ідей «Креатив»». Перше засідання клубу було присвячене вишивці бісером і зібрало чимало однодумців. Спочатку прозвучала цікава інформація про історію створення бісеру, присутні мали змогу переглянути прекрасно ілюстровану книгу «Стильні аксесуари своїми руками», свої чудові вишиті роботи представила студентка 4-го курсу Тетяна Маринець.

Бажання самореалізації є у кожному з нас, проте хтось його розвиває, а хтось лише спостерігає за успіхами інших. Якщо ви плануєте обрати перший варіант — завітайте до нас! У нас буде цікаво і працівникам і студентам коледжу !

Засідання нашого клубу будуть проходити кожен останній четвер місяця о 13-30 год.

Тему наступної зустрічі можна дізнатися з оголошення в бібліотеці.