13.10.2017р. у Бердичівському коледжі промисловості економіки та права відбувся воєнно-спортивний захід присвячений Дню Захисника України «Козацькі забави», де прийняли участь студенти  I курсу груп : Мх, М, П і ФВ.

Відповідно до Указу Президента України № 806/2014 від 14-го жовтня 2014-го року в Україні, з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості, встановлено нове свято - «День захисника України», яке тепер відзначається щорічно 14-го жовтня, в день одного з великих православних свят запорізьких козаків - «Козацька Покрова» («Покров Пресвятої Богородиці»).

 

У цей День і ми приєдналися  до привітань на адресу усіх захисників нашої України! Побажали  їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і смачного хліба! 

Учасники цього заходу позмагалися у швидкості і спритності, силі та витривалості. Їм прийшлось пройти через різні конкурси. Переможцями стали студенти I курсу групи Мх. Вони були нагороджені грамотою, решта учасників подяками.

Наша пам'ять про славне минуле українського війська повинна завжди підкріплюватися добрими та корисними справами. Ми як і козаки, маємо залишити в житті по собі добрий слід. Хай козацькому роду не буде переводу!