У БКПЕП весело і активно відзначили День студента. Зала – заповнена студентством та їх кураторами, на сцені – студенти-першокурсники. Дорогу новим артистам коледжу дали старшокурсники, та ще й навчали власним прикладом.

Співведучим студентського свята став Артем Шуть. Жартівник на сцені, але якщо серйозно, то молодшим товаришам про свої студентські роки він розповідає відверто.

За період навчання у коледжі, кажуть Артем і Катерина, студент пізнає, як-то працювати у колективі, жити у гуртожитку, активно відпочивати і дорожити дружбою. Першокурсник Анатолій, староста групи, бажає собі й друзям, окрім морального, ще й матеріального заохочення у вигляді стипендії, яку так чекають студенти.

 

Слово «студент» походить з латинської мови і означає «ретельно працюючий». А студентський спосіб життя – це важкий вранішній підйом, з відкладанням будильника щоп’ять хвилин, кава або чай поспіхом, пари, друзі, прогулянки, вечірки і справжнє вільне життя від сесії до сесії. Тільки той не відчув цього, хто не був студентом! Вони звикають встигати все уже із першого курсу.

Для когось студентське життя – це більше свободи, для когось – більше відповідальності. Усі розуміють, що студенти – уже не діти і ще не дорослі; стипендії, як не мало, а мусить вистачати. Попри усе, «мінусів» у студентському житті немає, переконують нас у коледжі.

Студенти – цікавий і веселий народ. Розвеселити усіх – запросто! І варто сказати, що вдалось першокурсникам викликати посмішки і у викладачів, і у старших своїх друзів, котрі вже ось-ось стануть випускниками.

 

 

Репортаж Олени Лук’янюк