29-30 листопада у місті Житомир відбулися змагання з настільного тенісу серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Житомирської області, змагання проходили в командному та особистому заліку. Наш коледж на змаганнях представляли студенти: Капралюк Іван (Фв-310), Новотна Олена (Фв-211), Щербіна Костянтин (П-119), Ярош Олександр (А-123), Корбут Жанна (Фв-112), Древняк Надія(Фв-112).

В командному заліку юнацька збірна коледжу посіла другу сходинку турнірної таблиці та здобула срібну нагороду змагань, поступившись лише  команді Агротехнічного коледжу. Серед дівчат змагання проходили за коловою системою, наші дівчата провели сім ігор з яких у чотирьох здобули перемогу, але за підрахунками балів посіли четверте місце з восьми заявлених команд. 

В особистому заліку маємо три призових місця: Капралюк Іван перемігши у всіх зустрічах здобув золоту нагороду змагань; Щербіна Костянтин, у півфінальній грі поступившись Капралюку Івану, посів третю сходинку турнірної таблиці та здобув бронзову нагороду змагань; Новотна Олена, у півфінальній грі поступилась спортсменці з Коростишівського педагогічного коледжу, посіла третю сходинку турнірної таблиці та здобула бронзову нагороду змагань. 

 

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів! 

 

 Адміністрація коледжу,

Профспілковий комітет, Студентський профком