Різдво та Новий Рік найароматніші та найвеселіші свята. Вони пахнуть морозним повітрям, святковими мандаринами та свічками. Це - пора чудес і радості. І зовсім необов'язково багато платити, щоб свято було красивим і оригінальним. Якщо є бажання і фантазія, ви легко зробите чудові прикраси своїми руками із звичних, повсякденних матеріалів – переконані в бібліотеці коледжу, де в черговий раз відбулося зібрання «Клубу творчих людей і цікавих ідей «Креатив». Під мелодію щедрівки у виконанні гурту Pentatonix присутні здійснили віртуальну подорож до різдвяного музею, що знаходиться в баварському місті Ротенбург-на-Таубері. Це дуже незвичайний і красивий музей, місце, де свято триває цілий рік. Багатющі колекції музею не тільки знайомлять відвідувачів з історією свята, а й дають можливість поринути в світ дитинства.


А потім кожен з присутніх мав змогу відчути себе чарівником, перетворивши буденні речі на святкові прикраси. Скляні банки стали оригінальними підсвічниками, папір та пластикові папки – різдвяними янголами, а шкарпетки – кумедними сніговиками.
Весь Старий Світ уже засяяв різдвяними вогниками і наповнився святковим духом. І хоча до Різдва і Нового року ще майже місяць, хочеться побажати всім миру, добра і злагоди. Веселих всім свят!