Національний університет харчових технологій: багатообіцяюче партнерство з Бердичівським коледжем промисловості, економіки та права.

 

Наш університет розширює горизонти співпраці із коледжами, які готують фахівців за спорідненими спеціальностями. Один із нових наших партнерів – Бердичівський коледж промисловості, економіки і права. Адміністрація коледжу прагне забезпечити своїм випускникам гідне професійне майбутнє і кар’єрне зростання. Директор коледжу Іван Демусь ще в жовтні цього року відвідав наш університет і високо оцінив його освітній та науковий потенціал.

А днями Бердичівський коледж промисловості, економіки і права відвідала делегація нашого університету у складі доцентів кафедри машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв Сергія Удодова, Ігора Бабанова, Олександра Чепелюка і Олексія Губені.

Слід зазначити, що, як і наш університет, Бердичівський коледж промисловості, економіки і права має давні освітні традиції, що беруть початок у 1903 році.

Наші фахівці одразу звернули увагу на високий професійний рівень викладачів, відмінні умови для навчання – сучасні аудиторії та лабораторії, обладнані мультимедійними засобами, потужний спортивний комплекс, умови для творчої реалізації студентів, а також  якісний контингент студентів, які прагнуть якнайкраще реалізувати себе в майбутній професійній діяльності.

 

Студентам коледжу були представлені перспективи отримання вищої освіти за освітніми напрямками «Інжиніринг харчових виробництв», «Інжиніринг фармацевтичних і біотехнологічних виробництв», «Видавництво і поліграфія», а також «Комп’ютерні технології дизайну та виготовлення упаковки». Було наголошено, що отримані у коледжі кваліфікації допоможуть випускникам легко продовжити навчання за багатьма іншими освітніми напрямками нашого університету.

Спільно з фахівцями циклової комісії «Галузеве машинобудування» обговорені шляхи майбутньої співпраці, зокрема, участі студентів коледжу у наукових і освітніх заходах нашого університету.

У робочих зустрічах нашої делегації із адміністрацією коледжу і студентами взяв участь міський голова Бердичева Василь Мазур, який є випускником механічного факультету нашого університету.

Василь Мазур на власному прикладі довів, що отримані під час навчання в нашому університеті знання і навички дозволяють гідно реалізувати себе в професійній діяльності.

Крім того, шановний міський голова представив нашій делегації Бердичів – древнє місто, з цікавою, неповторною історією, оригінальними традиціями і культурним надбанням. І в той же час – сучасне місто, яке безперервно оновлюється і розвивається, де створюються нові підприємства харчової і переробної промисловості, які гостро потребують висококваліфікованих  фахівців.

Наші фахівці вдячні адміністрації Бердичівського коледжу промисловості, економіки і права за підтримку і розвиток співпраці, і запрошують випускників коледжу здобути вищу освіту із затребуваних на ринку праці спеціальностей.

 

Офіційний сайт НУХТ