«Клуб творчих людей і цікавих ідей «Креатив» вітає з днем святого Валентина 

 

День святого Валентина – найніжніше та найсолодше свято в році. Його відзначають 14 лютого – у цей день пари влаштовують романтичні вечори і дарують символічні подарунки. Тих, хто не хоче дарувати  своїй половинці банальні презенти,  зібрав  «Клуб творчих людей і цікавих ідей «Креатив», що діє в бібліотеці коледжу. Всупереч тому, що «день закоханих – найсолодше свято» основною темою розмови стала … звичайна сіль.

 

На початку пригадали романтичну історію кохання з чеського фільму-казки «Солоний принц»(Оригінальна назва - «Soľ nadzlato».Жив на світі король, і було у нього три дочки. Коли він постарів, то вирішив видати їх заміж і віддати королівство тій, яка сильніше його любить. Старша сказала, що любить його як золото, середня - як коштовні камені. Коли король запитав у своєї молодшої дочки (нареченої сина Підземного короля - Принца солі), як сильно вона його любить, то почув у відповідь: "Більше, ніж сіль". Король розсердився, адже сіль не вважалася чимось необхідним. Дівчину вигнали з королівства за таку нешанобливу відповідь. А розсерджений Підземний король перетворив Принца на соляну статую і наклав на країну прокляття - уся сіль перетворилася на золото, блискуче, але абсолютно непотрібне. Тепер молодшій доньці доведеться рятувати і свого коханого і королівство батька), а потім прозвучала цікава інформація про сіль. Згідно даним спеціального Інституту Солі, сіль можна застосовувати 14000 способами. А яке велике різноманіття солі – морська, кам’яна, кошерна, рожева гавайська і гімалайська, чорна і копчена, кіпрська лаврова і багато іншої. Сіль буває різною за смаком, розміром, формою, кольору і ступенем солоності.

Традиційними для засідань клубу стали перегляди тематичних слайдів. Цього разу під мелодії Поля Моріа «Закохана жінка» та «Історія кохання» присутні віртуально відвідали найромантичніші місця нашої планети.

Був проведений майстер-клас зі створення оригінальних дрібничок, в основі яких є сіль. Кожен мав змогу створити власними руками шипучі бомбочки для ванної у вигляді серця. Запакувати їх вирішили у святкові коробочки, які теж зробили самі.  До речі, створення шипучих бомбочок приносить не тільки моральне задоволення, а й робить подарунок дешевшим від магазинного аналогу в кілька разів. З солоного тіста були створені підвіски у формі сердечок і метеликів, а з підфарбованої солі – романтичні різнокольорові баночки. Сіль – не лише найдоступніший харчовий продукт, вона володіє незвичайними магічними властивостями. Тому на вироби з солі можна нашіптувати гарні побажання тому, кому призначається подарунок.

Дві години спілкування пролетіли як одна мить. З гарним настроєм і власноручно зробленими подарунками прощалися до наступної зустрічі, яка відбудеться через місяць.