У Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права – день хвилюючий та знаковий для багатьох: у стінах закладу вперше здавали державний іспит колишні випускники закладу, котрі обрали подальше навчання на бакалаврів у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ. 2,5 роки освоювали курс за програмою бакалаврату завтрашні економісти та бухгалтери. Освоювали, не залишаючи при цьому меж рідного Бердичева, осягаючи науки у стінах коледжу промисловості, економіки та права.

Обираючи партнерів для подальшого співробітництва БКПЕП природньо шукав кандидатів серед таких само, як і він, державних вишів, зауважує Іван Демусь. Отримавши пропозицію від вінничан, продовжує, були обговорені усі деталі майбутніх відносин. Більш того, у закладі не раз консультувалися зі своїми студентами. Бажаючих продовжити навчання у ВТЕІ знайшлося чимало – у результаті з’явилася угода про співпрацю.

 

Конструктивною та плідною вважає трирічну співпрацю із БКПЕП директор вінницького вишу Наталія Замкова. Ця плідність, констатує, яскраво виражена у кількості випускників коледжу, котрі вирішують вчитися у ВТЕІ на базі закладу у Бердичеві. І взагалі тутешня земля є багатою на здібну та охочу до наук молодь, констатує пані Наталія.

Цінність знань – це те, що ніхто не відміняв (ґрунтовна підготовка – відчутний бонус у майбутньому), але проблема подальшого працевлаштування – це те, що часто хвилює колишніх й нинішніх студентів мало не у першу чергу. Про те, що їхні випускники затребувані на ринку праці, нерідко чути від педагогів БКПЕП. Значною мірою, ці слова підтверджують і у Вінницькому торговельно-економічному інституті: їхні «спільні» випускники, стверджують, знаходяться під особливим прицілом вітчизняних й закордонних роботодавців.

 

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

ТРК ВіК