Вітаємо з початком весни!

За вікном мете сніг, а на календарі – перший день весни. Весна завжди асоціюється з пробудженням природи, квітами і дівочою вродою. Саме такою була тема чергового засідання «Клубу творчих людей і цікавих ідей», що діє на базі бібліотеки коледжу.

Під романтичні мелодії Поля де Сенневіля присутні відвідали віртуальну картинну галерею двох чудових художників – Шу Мізогучі (Японія) та Марії Ілієвої (Болгарія). Потім пройшов майстер-клас із створення солодких букетів. Свою історію букети з цукерок починають в романтичній Франції. У цій країні існувала традиція дарувати гостям на свята солодкі презенти. Спочатку це були коробочки або красиві мішечки, в які клали шоколад або інші солодощі. Називалися вони бонбоньєрки, від слова бон-бон - цукерка. Незвичайна традиція сподобалася італійцям і німцям, поступово поширилася на всю Європу. Кожна країна і кожен майстер вносили своє в версію букета. Назва «букет з цукерок»  прийшло з Америки, де з цієї ідеї зробили бізнес. Там стали пропонувати народу солодощі, загорнуті в барвисті обгортки і оформляти їх у набори. Але «букетами» їх стали називати з приходом до країн СНД. Не можна сказати точно, де вони з’явилися раніше, але тут вони стали по-справжньому красивими і схожими на квіти.

Продовжила квіткову тему дегустація чаю каркаде (з квітів суданської троянди) та варення з пелюсток троянд. Для всіх учасниць були підготовлені маленькі презенти – ароматні саше (мішечки, наповнені пелюстками троянд).

На вулиці -  мороз і хурделиця, а в приміщенні бібліотеки справжній весняний настрій створюють живі квіти, зроблені власноруч солодкі букети і дівочі посмішки.